Як спотворити голос людини.

Якщо ви вирішили розіграти людини або перевірити його, скласти оригінальну музичну композицію, вам буде потрібно спотворити свій голос при використанні засобів зв'язку. Зробити це можна як за допомогою сучасних програм, так і найпростішими, дідівськими методами.
Вам знадобиться
 • - програма для зміни голосу;
 • - послуга оператора;
 • - пристрій для спотворення голосу;
 • - аркуш паперу;
 • - кулька з гелієм.
Інструкція
1
Скачайте на комп'ютер або телефон спеціальну програму для зміни голосу, наприклад, ChangeYo! Voice, Voice Changer Software Diamond або інші. Встановіть і розберіться в настройках, часто ці програми не русифіковані, тому знадобиться знання англійської. Вам також буде потрібен мікрофон, підключений до комп'ютера. Виберіть потрібний вам варіант голосу з необхідною тональністю і тембром і говорите в мікрофон. Змінювати голос можна як у реальному часі, так і перезаписати вже готову звукову фонограму.
2
Деякі програми зв'язку, використовувані в інтернеті, наприклад, Steam, Skype, голосові чати онлайн-ігор, дозволяють вибрати оригінальний мікрофон. Встановіть відповідну програму, пошукайте налаштування мікрофону і виберіть відповідний голос.
3
Щоб спотворити голос по мобільному телефону, скористайтеся послугою оператора. Деякі оператори надають послугу «Голосоменялка». Наберіть короткий номер, вказаний на сайті або в рекламі, виберіть ефект імітації голосу і введіть номер абонента. Ваш голос буде змінено в режимі реального часу, затримка складе лише кілька мілісекунд і буде непомітна для вашого співрозмовника. Врахуйте - послуга платна.
4
Якщо вам потрібно змінювати голос досить часто, придбайте спеціальне компактний пристрій. Сучасне обладнання можна переносити в кишені або сумочці, воно спотворює голос при дзвінку з будь-якого пристрою зв'язку. При цьому ви зможете управляти настройками протягом розмови і навіть міняти тембр.
5
Трохи спотворити голос можна і за допомогою звичайних засобів. Наприклад, розмовляйте через щільний аркуш паперу або хустку, прикладіть їх до мікрофона. Або надійти повітряна кулька гелієм і проковтнете частину газу - ваш голос стане більш тонким. Такі методи не дуже надійні і дозволяють швидко викрити співрозмовника.
Голос - один з методів ідентифікації людини. Коли співрозмовник або слухач не бачить людини, він можемо змінити голос і стати невпізнанним. Це робиться різними методами, все залежить лише від того, що у вас є під рукою.
Вам знадобиться
 • - аркуш паперу,
 • - комп'ютер,
 • - доступ в інтернет,
 • - гелій,
 • - гексафторид сірки,
 • - ватні тампони.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно спотворити голос при розмові по телефону, візьміть звичайний аркуш паперу і покладіть його на трубку. Через вібрації, створюваної ним, голос трохи зміниться. Газета або журнал для цього не підійдуть, папір має бути густиною не менше 80 г/м2.
2
Для спотворення голосу при розмові по телефону можна також використовувати різні змінювач голосу. Візьміть змінювач, приєднайте його до телефону, і включіть (на ньому загориться лампочка). Для вибору потрібного тону використовуйте перемикач, що знаходиться на корпусі змінювач голосу.
3
Для зміни голосу можна також використовувати програми на комп'ютері. Схема їх роботи проста: скачайте програму і встановіть собі на комп'ютер. Найчастіше програми платні, тому їх необхідно купувати або качати демо-версію (ви зможете їй скористатися кілька разів). Обов'язково підключіть мікрофон до комп'ютера. Після установки виберіть потрібний вам голос (варіантів маса від стандартних роботів і дитячих голосів до голосів тварин або улюблених акторів) і говорите в мікрофон. Програма буде міняти голос в реальному часі. Російською мовою таких програм дуже мало, тому знання англійської допоможе швидше з ними розібратися.
4
Для спотворення голосу при спілкуванні в програмі Skype, Steam або в будь-яких онлайн-іграх виберіть у них не звичайний мікрофон, а мікрофон встановленої програми.
5
Візьміть гелій, наповніть їм повітряну кулю. Відкрийте його і вдихніть гелій. На час у вас буде високий, трохи дитячий голос.
6
Візьміть очищений від домішок гексафторид сірки, наповніть їм повітряну кулю. Трохи відкривши куля, вдихніть гексафторид сірки. Ваш голос стане нижче на кілька хвилин.
7
Візьміть пару ватних тампонів близько 3-5 см в довжину, покладіть їх за щоки. Так ви не тільки спотворите голос, але і трохи змініть зовнішність.
Зверніть увагу
Чи не спотворюйте голос, напружуючи голосові зв'язки, так ви можете їх травмувати.
Корисна порада
Не використовуйте гелій і гексафторид сірки, якщо ви не впевнені в їхній якості. Це може загрожувати отруєнням.