Як замінити капот ВАЗ 2109.

Упродовж кількох десятків років ВАЗ 2109 є однією з найпопулярніших машин в Росії. Це пояснюється невисокою вартістю даного автомобіля, а також його невибагливістю в експлуатації. Ремонт ВАЗ 2109 набагато вигідніше виробляти самостійно, так як ви зможете заощадити деяку суму, яку довелося б витратити при відвідуванні автосервісу. Наприклад, замінити капот ВАЗ 2109 можна самостійно, не вдаючись до допомоги фахівців.
Вам знадобиться
  • - набір викруток; - Новий капот; - Антикорозійний склад; - Герметик; - Фарба; - Металева латочка; - Дриль.
Інструкція
1
Заглушите автомобіль і включіть гальмо стоянки. Вимкніть запалювання, вийнявши ключ із замка. Відкрийте капот і від'єднайте клему «мінус» від акумулятора машини, щоб уникнути короткого замикання.
2
Ретельно очистіть петлі капота. На ВАЗ 2109 вони розташовані перед лобовим склом. Для очищення використовуйте полужесткую щітку і будь чистячий засіб, який не роз'їдає автомобільну фарбу.
3
Якщо на вашій машині встановлений електронний замок капота, слід демонтувати ту частину, яка прикріплена на тильній стороні. Для цього необхідно зняти язичок замка, викрутивши кріплять його шурупи, і від'єднати проводку.
4
Відкрутіть болти з кожної петлі капота. Найкраще робити це з помічником, який буде притримувати капот.
5
Зніміть капот. Уважно огляньте ті місця, на яких розташовані кріплення. У старих дев'яток вони можуть виявитися проржавілими. В цьому випадку потрібно вирізати уражені ділянки металу, а на їх місце приварити нові заплатки.
6
Загрунтуйте метал, попередньо знежирити його. Краще всього використовувати кислий грунт, який здатний запобігти виникненню нової корозії.
7
Пофарбуйте загрунтоване місце автомобільної фарбою, підібраною в колір кузова.
8
Інсталює на новий капот звичайний або електронний замок. Нові отвори для болтів акуратно просвердлите. Краї отворів обробіть герметиком або антикорозійним складом.
9
Встановіть капот, поєднавши отвори петель з отворами на кузові. Укрутите болти і відрегулюйте зазори.
10
Підключіть клему до акумулятора і перевірте працездатність замку.
Авто, це не тільки одне з найбільш зручних і необхідних речей, це ще й маса випробувань на голову нещасного власника. Навіть ті, хто ревно і ретельно стежить за станом свого авто, не можуть стежити за всіма процесами в машині. Знос деяких деталей, може привести до ряду не небезпечних, але вельми курйозних ситуацій.

Одна з таких ситуацій, це пошкодження троса і як наслідок неможливість відкрити капот машини. Причин, за якими капот буде неможливо відкрити капот, може бути декілька. Перша причина, це розтягнення троса від часу і частого використання. Друга причина, це розрив троса. Третя причина, це замерзання замка. Четвертий варіант проблеми, виникає, коли злітає петля троса з важеля. Все чотири випадки можна вирішити або в автосервісі, або у власному гараже.Еслі Ви вирішили відкрити капот своїми силами, то переконаєтеся в тому, що Ви уявляєте собі, як даний механізм взагалі працює. Після того як розібралися, починайте оперативні действія.Самая проста проблема - замерз замок. Відігрівати найкраще феном або окропом. Використання окропу ефективно, проте чревате наслідками. Після водних процедур потрібно дуже ретельно позбутися від рідини, інакше замерзне все ще больше.В випадку, коли трос розтягнувся, потрібно застосувати винахідливість. Основна ідея в тому, щоб потягнути за трос і тоді клямка замка відпустить капот. Для цього можна потягнути за трос, відкрутивши ручку в салоні авто. Справа в тому, що трос і ручка пов'язані на пряму. А можна винайти з підручних засобів гачок, і зачепити їм трос через отвори радіаторної сітки машини. У різних ситуаціях, потрібно різне вирішення. Пам'ятайте про це і не бійтеся імпровізіровать.Самий не приємний і складний варіант, це розрив троса. В цьому випадку рішення проблеми залежить від конструкції кожної конкретної машини. В деяких авто відкрити капот можна буде за допомогою викрутки. Берете викрутку, просовує її крізь радіаторну решітку і тиснете на важіль замка. Якщо це неможливо, то при мощі тієї ж викрутки знімаєте радіаторну сітку зовсім. Потім просовує руку під капот і відкриваєте його «зсередини» .Як би не склалися обставини, а їздити з такою поломкою не рекомендується. Тому намагайтеся усувати такі дрібниці відразу після виявлення.