Як зробити заміну підсвічування приладової панелі.

Панель приладів є одним з найголовніших атрибутів салону будь-якого автомобіля. Саме на ній розташовані такі важливі пристрої, як тахометр і спідометр. Завдяки їм водій може керувати автомобілем і стежити за технічним станом усіх силових агрегатів. Однак далеко не кожного автолюбителя влаштовує стандартна підсвічування приладової панелі. Причини можуть бути різними. В цьому випадку краще всього провести заміну підсвічування.
Вам знадобиться
  • - діодні лампочки; - Викрутки; - Паяльник; - Герметик; - Будівельний фен.
Інструкція
1
Заженіть автомобіль в гараж і заглушите двигун, включивши стоянкове гальмо. Вимкніть запалювання, вийнявши з замка ключ. Після цього відкрийте капот машини і від'єднайте клему «мінус» від акумуляторної батареї. Вам доведеться відключати проводку, тому вся бортова система харчування повинна бути знеструмлена.
2
Відсуньте водійське сидіння назад. Опустіть кермо в найнижче положення. Демонтуйте приладову панель, акуратно відключивши всі контакти. Для цього потрібно ознайомитися з керівництвом по експлуатації вашого автомобіля. Там ви зможете знайти докладну інструкцію по зняттю приборки.
3
Покладіть зняту приладову панель на шматок матеріалу, щоб ненавмисно не порушити контакти про тверду поверхню. Проведіть повне розбирання. Для цього потрібно акуратно відклеїти скло, нагрів його краю. Після цього викрутити все болти по периметру і зніміть верхню пластикову планку, яка тримається на засувках.
4
Знайдіть на панелі все лампочки. Акуратно позначте маркером на тильній стороні контакти цих світлових елементів.
5
Відпаяти лапки всіх діодів. Будьте при цьому дуже акуратні, щоб ненавмисно не порушити сусідні контакти і доріжки.
6
Припаяйте нові світлодіодні лампочки.
7
Якщо ви хочете змінити колір стрілок, то їх потрібно повністю пофарбувати, заздалегідь очистивши за допомогою розчинника.
8
Видаліть зі скла старий герметик. Знежирте поверхню. Нанесіть на краю скла шар нового герметика і зберіть приладову панель в зворотному порядку.
9
Встановіть приладову панель, підключивши всі контакти.
10
Перевірте працездатність нової підсвічування, підключивши клему до акумуляторної батареї.