Як навчити собаку команді "фас". Як навчити собаку командам.

Дуже злий собака становить загрозу для оточуючих, тому, перш ніж вчити її команді «Фас», потрібно вирішити, чи зможете Ви своєю волею протистояти характером собаки і зупинити її агресію в будь-який момент нападу. Можна приступати до відпрацювання команди «Фас» тільки після того, коли тварина пройшло попередній курс дресирування і беззаперечно виконується команда «Фу».
Інструкція
1
Перш за все, треба зазначити, що не всі собаки від природи злі, тому для того, щоб вона реагувала на команду «Фас», потрібно виробляти її злобу. Самому дуже складно це зробити, собака може неправильно засвоїти команду і кидатися на все, що ворушиться без посилу господаря. А це загрожує плачевними наслідками.
2
Тільки досвідчений дресирувальник зможе навчити собаку командам так, щоб вона проявляла агресивну реакцію тільки тоді, коли виголошена команда «Фас», і слухняно зупинялася, почувши «Фу ».
3
Собаку прив'язують, помічник дресирувальника починає повільно до неї підходити, тримаючи в руці прут і ганчірку. Спеціальний костюм надійно охороняє його від укусів. У відповідь на розмахування прута собака насторожується, в цей момент їй дають команду «Фас». Якщо собака не проявляє активності, то її злегка підштовхують за нашийник вперед одночасно з командою. Після того, як собака рвонеться на нападника, її заохочують вигуком «Добре» і погладжуванням.
4
Далі помічник починає злегка бити прутом по собаці, розраховуючи силу удару, щоб не залякати молоде тварина. В момент відповідної атаки підставляє для хватки ганчірку. Дресирувальник побадьорює собаку командою «Фас». Потрібно показати тварині, що воно в сутичці перемогло, тому помічник кидає ганчірку і тікає.
5
На наступному етапі, коли вже розвинена злість, собаці дають вчепитися в спеціальний товстий рукав костюма. Собаку більше не прив'язують, а дають свободу її рухам. Щоб вона не звикла кидатися на одного і того ж людини, беруть іншого помічника, так само замінюють костюм, інакше може виробитися неприязнь до конкретної одязі.
6
В результаті курсу таких занять у собаки виробляється агресивна реакція на нападника або просто чужу людину по команді «Фас». Вона не боїться ударів у відповідь і зупиняється тільки командою «Фу».
Навчання собаки - це широке поняття. Сюди входить і дресирування, тобто, навчання собаки командам, і елементарне виховання. Саме через навчання собака стає справжнім вірним і відданим другом і помічником людини.
Вам знадобиться
  • Ласощі, газета.
Інструкція
1
Визначтеся, чого ви хочете від своєї собаки . Наприклад, деякі господарі дозволяють своїм собакам заплигувати на м'які меблі, деякі - ні.
2
Як тільки цуценя з'явився в будинку, заохочуйте правильні дії і не допускайте небажаних з вашої точки зору вчинків. Так, якщо щеня сходив в туалет в призначеному місці, то його потрібно похвалити і дати ласощі, а якщо пес рве ваш тапок - прикрикніть на нього і погрозити газетою.
3
Відразу ж відучіть собаку скиглити, так ви уникнете безлічі проблем із сусідами. Якщо пес скиглить, коли ви спите, або закрилися від нього в іншій кімнаті, ні в якому разі не біжіть до нього, так він зрозуміє, що він може домогтися таким способом бажаного, і наступного разу стане скиглити ще активніше. Проігноруйте цуценя, і через деякий час він заспокоїться, з'ясувавши, що ніхто до нього не вийде. Якщо ж собака не вгамовується, вийдіть і голосно насварити її, жбурну в сторону собаки що-небудь гучне, типу зв'язки ключів. Такі прийоми відіб'ють охоту вашому другу піднімати всіх серед ночі.
4
Після того, як ваша собака усвідомила елементарні правила поведінки, можна приступати до дресирування. І першою командою, якій ви навчите своє цуценя, повинна бути команда «до мене». Для цього візьміть ласощі в руку, підніміть руку вертикально вгору і скажіть «до мене!», Додавши ім'я собаки . Після того, як собака запам'ятає команду, можна не використовувати ласощі, а обмежитися тільки похвалою.
5
Дуже просто навчити собаку команді «дай лапу». Для цього візьміть ласощі, стисніть руку в кулак, сядьте навпочіпки, простягнувши собаці руку із затиснутим ласощами, і скажіть «дай лапу!». Щеня протягне лапу до вашого кулаку в надії забрати смачне. Після того, як щеня запам'ятає команду, ласощі також можна прибирати, але не забудьте щоразу заохочувати собаку після правильно виконаної команди, щоб вона не втратила інтерес до навчання.