Як правильно вибрати перуку з натурального волосся.

Жінки люблять міняти свій образ, нова зачіска, стрижка або колір волосся дозволяють відчути себе трохи інакше. Можна експериментувати зі своєю шевелюрою скільки завгодно, але стан локонів в підсумку вас не порадує. Прийшов час подумати про покупку перуки, завдяки якому ви зможете створити новий образ або приховати недоліки.
Інструкція
1
Перевага перуки з натурального волосся - природність зовнішнього вигляду і краса. Такі перуки виготовляються з волосся дівчат європейського, азіатського і слов'янського типу зовнішності. На підставі цього волосся відрізняються за ступенем м'якості і кольором. Волосся слов'янського типу в основному йдуть світлих відтінків, вони м'які, чого не можна сказати про азіатські, які більш жорсткі і мають темний колір.
2
Якщо ви є володаркою світлої шкіри холодного блідого кольору, вам краще підійдуть перуки попелястих відтінків, тони червоного і русявого кольору, чорне волосся. Золотисту шкіру можна підкреслити рудими і світлими відтінками. При схильності до подразнень і запалень шкіри рекомендується зупинити свій вибір на каштанових або русявих відтінках. Щоб візуально зменшити свій вік, підберіть перуку теплого золотистого відтінку. Для максимальної природності краще підібрати відтінок, який ближче до природного кольору ваших натуральних волосся.
3
Тепер необхідно визначити форму свого обличчя, для цього необхідно відкрити повністю обличчя. Приберіть чубок і заколіть її шпильками або ж надіньте ободок. Потім визначте свій тип обличчя, завдяки правильно обраному перуку можна підкреслити достоїнства і приховати недоліки. Дамам з овальним обличчям слід вибрати перуку з класично проділом по центру з довгим волоссям. Короткі кучеряве волосся також здатні підкреслити форму обличчя.
4
Жінкам із круглим обличчям рекомендується зупинити вибір на перуці з короткою стрижкою і волоссям, видовженими з боків. Не укладайте волосся високо, уникайте ідеально прямих пасом, вони лише підкреслять округлість обличчя. Дівчатам з квадратним типом особи слід вибирати перуку, що підкреслює скули, з косим проділом і хвилястими локонами. Пишне волосся в районі вилиць і вух здатні змінити пропорції вашого обличчя, зробивши його більш круглим.
5
Гладкі і короткі перуки здатні пом'якшити великі риси обличчя, а дрібні локони і завивка підкреслюють особа з непомітними і дрібними рисами. Асиметрична чубчик може візуально змінити низький лоб. Якщо ви є володаркою великого носа, залучіть увагу до кудрям або завиткам біля щік. Об'ємна і пишна зачіска зменшить візуально довгий ніс.
6
Загалом, форма зачіски і довжина волосся повинна підбиратися відповідно до вашого статурою, типом обличчя та іншими індивідуальними рисами. Для вибору перуки бажано звернутися в спеціалізований салон, в якому підбір і продаж натуральних перук здійснюється досвідченим фахівцем. Майстер запропонує вам кілька варіантів нової зачіски з урахуванням побажань і особливостей зовнішності. У салоні також дадуть цінні рекомендації та поради з догляду та зберіганню перуки. Примірявши кілька різних варіантів, ви неодмінно знайдете для себе кращий.
Перуки з незапам'ятних часів користуються незмінною симпатією модниць. Ще древні єгиптянки і середньовічні гейші прикрашали себе складними зачісками з штучного волосся, покликаних імітувати справжні кучері. І в нашому столітті перуки ніколи повністю не сходили з модною сцени. Головна перевага перук в тому, що вони дозволяють з легкістю перетворювати жіночий образ без радикальних необоротних змін зовнішності.
Інструкція
1
Для того щоб перуку виглядав природно і дійсно прикрашав свою господиню, він повинен бути правильно підібраний. На відміну від звичайних головних уборів при виборі перуки потрібно звертати увагу на цілий ряд факторів, а не тільки на його колір і розмір. І перш за все тут потрібно визначити для себе основну мету придбання перуки.
2
Якщо перуку купується для повсякденного носіння, з тим щоб завжди мати гарну зачіску незалежно від обставин, в першу чергу потрібно звертати увагу на якість перуки і тон його волосся. Щоб перуку виглядав як своє волосся, він повинен бути за кольором не більше ніж на один тон світліше або темніше натурального волосся. Більш радикальні забарвлення будуть відразу ж кидатися в очі і виглядати неприродно.
3
Якщо ж перуку спеціально купується з метою змінити зовнішність, створити новий образ, то вибирати його потрібно з урахуванням особливостей своєї шкіри і кольору очей. Світлу перуку добре підійде власницям блакитних або світло-сірих очей і доглянутою, свіжої шкіри. Потрібно мати увазі, що дуже світлі, майже біле волосся будуть добре виглядати тільки при абсолютно здоровій шкірі дуже рівного відтінку. Або при наявності повного макіяжу. У всіх інших випадках сильно знебарвлені волосся старитимуть.
4
Темні перуки підійдуть Смуглолицим жінкам з тонкими рисами обличчя. Натуральних блондинок надмірно темний колір може старити і підкреслювати недоліки їхньої шкіри. Для експериментів зі своєю зовнішністю більш виграшний руду перуку. Рудуваті відтінки підходять практично до будь-якого типу зовнішності. Потрібно враховувати тільки, що після 35 років краще уникати дуже яскравих червонуватих тонів. Зрілій жінці вони можуть надавати вульгарний вигляд.
5
Велике значення має якість виготовлення перуки. Намагайтеся уникати кустарно зроблених перук, навіть пропонованих за дуже скромні гроші. Найбільш якісними вважаються сьогодні німецькі перуки фірмового виробництва з натурального волосся. Однак вони досить дорогі і не всім по кишені. Перуки з синтетичних волосся значно дешевше і більш доступні, але вони можуть виглядати штучно. Оптимальним варіантом у цьому випадку може стати покупка змішаного перуки, зробленого як з натуральних, так і синтетичних волосся. Такі перуки ефектно поєднують в собі природний вигляд натурального волосся з міцністю і надійністю синтетичної «гриви».