Як вибрати хороший столовий сервіз.

Столовий сервіз - набір посуду, який складається з декількох предметів, розрахованих на певну кількість персон, частіше 6 або 12. До його вибору варто поставитися з усією відповідальністю. Інакше після покупки він може виявитися непотрібним і опинитися в шафі на далекій полиці.
Інструкція
1
У спеціалізованих магазинах можна побачити велику різноманітність сервізів. Скляні, порцелянові, керамічні, з малюнком і без. Зупинити свій вибір на якомусь одному досить важко. Для початку визначитеся, як ви будете його використовувати. Якщо потрібна посуд для постійного використання, купіть недорогий комплект. Найчастіше вони зроблені з кераміки або скла. Для особливих випадків вибирайте подорожче, наприклад з порцеляни або фаянсу.
2
На кожен день купуйте сервіз на 6 персон, його буде цілком достатньо. Подивіться, що входить в комплект. Часто в ньому присутня багато не зовсім потрібних предметів, таких як молочники, цукерниці, соусниці, супниці і ін. У хороших магазинах дають можливість самим сформувати набір.
3
Зверніть увагу на зовнішній вигляд. Зіставте інтер'єр своєї їдальні або кухні з посудом, яку б ви хотіли бачити на столі. Придивіться до декоративного покриття. Малюнок повинен бути яскравим не розмитим, дивіться, щоб не було промальованих деталей. Поверхня повинна бути рівною без горбків. Якщо посуд біла, вона повинна бути ідеально білою.
4
Подумайте, яку суму ви згодні витратити на столовий сервіз. Якщо ви не обмежені в коштах, віддайте перевагу німецьким, французьким, англійською, італійською моделями. Ці виробники випускають найякіснішу посуд. Шукайте щось скромніше, тоді купуйте комплект російських виробників. У них теж непогана якість, та й ціна трохи нижче. Варто зауважити, все більшою популярністю стала користуватися начиння з Туреччини. Вона має цілком гарною якістю і прийнятною вартістю.
Зверніть увагу
Не беріть дуже дешевий сервіз. Тут присутній велика ймовірність того, що для його виробництва було використано неякісне, небезпечне для здоров'я сировину.