Як встановити камеру заднього виду в автомобіль.

Вміння швидко та правильно паркуватися є справжнім мистецтвом. З кожним днем кількість автомобілів неухильно зростає, тому все частіше доводиться витрачати по п'ятнадцять-двадцять хвилин на пошук місця для машини. Значно полегшити процес паркування може камера заднього виду, яка буде показувати водієві ситуацію на дорозі позаду автомобіля. Такий аксесуар можна встановити самостійно на будь-яку машину.
Вам знадобиться
  • - камера заднього виду;
  • - кабелі;
  • - паяльник;
  • - викрутки;
  • - скотч;
  • - дриль.
Інструкція
1
Вимкніть запалювання і зніміть мінусову клему акумуляторної батареї. Вам доведеться підключатися до бортової системи живлення автомобіля, тому вона повинна бути знеструмлена.
2
Оберіть місце для установки камери. Найкраще кріпити її над рамкою державного реєстраційного знака. Можна придбати нову рамку з окремим отвором для вічка камери.
3
Встановіть монітор камери заднього виду на торпеду, закріпивши його за допомогою саморізів або двостороннього скотча. Якщо ви хочете виводити зображення на вбудований екран, то потрібно підключити штекери від камери до роз'ємів бортового комп'ютера.
4
Сховайте дроти під торпеду. Далі акуратно прокладете їх під обшивкою стелі або центрального тунелю. По всій довжині кабель потрібно фіксувати невеликими шматочками скотча. Слідкуйте за тим, щоб кабель не торкався ніяких рухомих деталей, які можуть стати причиною механічних пошкоджень.
5
Прикріпіть камеру до рамки заднього номерного знака. Просвердлите в кришці багажника отвір для проводки. Краю отвору обробіть антикорозійним складом. Вставте в нього кабель і підключіть камеру.
6
Підключіть клему до акумулятора і включіть камеру заднього виду, що перевірити її працездатність і правильність підключення. Більшість сучасних камер підключаються до бортової системи живлення машини через прикурювач. При бажанні можна підключити живлення безпосередньо до проводів прикурювача через окремий запобіжник. Так ви зможете залишити гніздо вільним для підключення будь-якого іншого аксесуара.
7
Відрегулюйте камеру і остаточно закріпіть на рамці. Після цього встановіть на місце обшивку.