Як збільшити струм зарядки.

Щоб зарядити акумуляторну батарею для автомобіля від джерела постійного струму з використанням зарядного пристрою, потрібно досить багато часу. Якщо доопрацювати схему ЗУ, можна збільшити струм зарядки, після цього акумулятор буде заряджатися швидше.
Інструкція
1
Виготовте накопичувальний дросель L1, підберіть ключовий транзистор і вихідний діод. В якості муздрамтеатру використовуйте броньовий сердечник і стрижневі сердечники з бічними щічками. Намотайте обмотку проводом ПЕВ-2 (1,5 мм) або двома проводами ПЕВ-2 (1,0 мм) так, щоб заповнити вікна муздрамтеатру.
2
Візьміть для ключового транзистора потужний силовий N-канальний транзистор IRFP264. До нього потрібен додатковий вузол, який буде забезпечувати перевищення напруги затвора в 15 В (щодо витоку, який приєднаний до накопичувального дроселя). P-канальні силові польові транзистори в схему підключаються простіше, проте модифікацій дуже небагато, і їх важко знайти в продажу.
3
Як варіант, використовуйте в якості ключового силовий транзистор npn BUX 20. Він спеціально розроблений для цих цілей і забезпечує струм комутації до 50А. Однак він має недолік - малий коефіцієнт підсилення.
4
Встановіть транзистори, вихідні діоди і діодний міст на загальний радіатор площею не менше 200-300 кв.см через слюдяні прокладки. Можна просто закріпити їх на металеве дно приладу.
5
Налаштуйте схему. Щоб збільшити ККД при налаштованому зарядному пристрої, підключіть навантаження і встановіть максимальний робочий струм. Підключіть амперметр в розрив ланцюга емітера ключового транзистора, потім змініть частоту генерації мікросхеми DA2 до моменту отримання мінімального струму, підбираючи резистор R9 і конденсатор С6.
Зверніть увагу
При паралельному з'єднанні декількох потужних транзисторів буде потрібно вирівнювання падіння напруги на кожному з них. Якщо цього не зробити, один з них візьме на себе все навантаження і перегріється.
Корисна порада
В якості накопичувальних конденсаторів (С1 і С5) через підвищені розсіюються потужностей застосовуйте конденсатори великих розмірів, мають підвищений робочу напругу.