Як оригінально відсвяткувати перлову весілля.

30 років з дня укладення шлюбу - важливий етап у подружньому житті, який називається «Перлової весіллям». Недарма її символом є перли: саме протягом 30 років звичайно зароджується в морській раковині перлина. Слід зазначити цю важливу дату як годиться.
Інструкція
1
Відзначайте перлову річницю в колі сім'ї і близьких друзів. Крім того, перли являє собою символ родючості, тому важливо, щоб за столом були присутні діти і внуки.
2
Приготуйте урочиста вечеря, під час якого гості вітатимуть ювілярів, а самі «перлинні подружжя» - ділитися з молодшими нащадками досвідом сімейного життя. Подбайте про те, щоб на урочистому столі були присутні страви з дарів моря. Ними можуть стати рибні закуски, кальмари, морські водорості, ікра. Невід'ємною частиною торжества стає і рибний пиріг.
3
Одягніться відповідним чином. Дружині в цей день слід бути в одязі кольору морської хвилі, в той час як чоловік повинен являти собою символ перлів. Щоб вжитися в цей образ, він може надягти білу або кремову сорочку і сріблясто-сірі брюки.
4
Дотримуйтесь древнім традиціям, щоб відсвяткувати 30 років весілля якомога оригінальніше. Обміняйтеся перлинами напередодні річниці. З ранку чоловік і дружина, взявшись за руки, повинні піти до будь-якого водоймища і кинути в воду камінці з берега. Таким чином ви повертаєте морю його дари і просите про щастя і сімейне благополуччя.
5
Покажіть гостям, що ви прямуєте давнім традиціям. Для цього подружжя в свої стакани повинні кинути по одній красивою перлині. Далі чоловік і дружина обмінюються обіцянками, після чого випивають на брудершафт. Ваша вірність і щирість обов'язково не залишаться без уваги.
6
Придумайте оформлення місця і програму торжества, а також цікаві конкурси та ігри для гостей. Можна відзначати захід в ресторані морської кухні або ж прикрасити будинок у відповідному стилі (розвісити морські або річкові мушлі, розкидати камінчики, зробити імпровізовані водорості з паперу і т.д.).
7
Спробуйте виготовити святкову стінгазету, в якій відобразіть всі віхи вашого сімейного життя. Гості зможуть з інтересом спостерігати, як складалася ваша доля. З захопленням вони сприймуть і фільм на основі сімейних архівів, який можна доповнити коментарями улюблених дітей і прикрасити чудовою анімацією. Проведіть конкурси та ігри, наприклад, пошук чоловіком із зав'язаними очима своєї дружини, відповіді на каверзні запитання гостей, конкурс сімейного танцю і т.д.