Як надати форму нігтям. Як надати форму брів.

Хороший зовнішній вигляд важливий для будь-якої жінки. Від того, як вона буде виглядати, залежить її настрій і впевненість у собі. В жіночому вигляді не буває дрібниць. Важливі одяг, макіяж, зачіска і, звичайно ж, руки, а конкретно - красиві і доглянуті нігті. Як же правильно надати їм форму і лоск?
Вам знадобиться
  • Пилка, збільшувальне скло, віск.
Інструкція
1
Перед тим як почати оформлення нігтів, визначитеся з тим, яка форма вам більше подобається. Не варто робити цього, керуючись тільки віяння моди. Виберете ту, яка буде вам близька по внутрішнім відчуттям, з якою ви будете почувати себе комфортно.
2
Візуально уявіть свій майбутній манікюр. Уявний контур буде для вас таким собі керівництвом і допоможе зробити руху більш точними.
3
Перед початком оформлення переконайтеся, що пилка в хорошому стані і не втратила своїх якостей. Якщо робоча поверхня пилки вже стерта, то обов'язково купите нову. Не економте і придбайте манікюрні інструменти відомих марок.
4
Обробляйте нігті тільки при хорошому освітленні. Постарайтеся розташувати джерело світла так, щоб добре бачити весь процес роботи на будь-якій його стадії. По можливості використовуйте збільшувальне скло. З його допомогою ви зможете розглянути і усунути всі недоліки.
5
Тримайте пилку під нахилом. Направляйте її площину під нігтик. Такий спосіб підпилювання дозволить запобігти розшарування нігтів і забезпечить відсутність зазубрінок на кінчиках.
6
підпилюють руху повинні бути легкими і обережними. Зайве тиск може стати причиною розшарування волокон нігтьової пластинки. І нігті надалі будуть ламкими.
7
Не варто починати підпилювати нігті з бічних сторін відразу над нігтьових ложем. Необхідно залишити приблизно 2 мм. На цій відстані ніготь повинен продовжувати рости прямо. Відступите і починайте обробляти контури нігтя.
8
Здійснювати руху пилою можна тільки в одному напрямку. Спочатку обробляйте ніготь з лівого боку до центру, а потім таким же чином - з правого.
9
На закінчення усуньте шорсткості і при бажанні змастіть кінчики нігтів воском. Така процедура зміцнить їх і зробить більш твердими. Надати хорошу форму нігтям нескладно. Прикладіть трохи зусиль, акуратності і ви будете володаркою найкрасивіших кігтиків.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uYZ9_3K7zZk