Як встановити заставку на телефоні.

В даний час складно уявити життя без мобільного телефону. При цьому сучасні комунікатори стають не тільки засобом для зв'язку, але і віддзеркаленням внутрішнього світу власника. Настрій, емоції на телефоні допоможе відобразити заставка, встановити яку зовсім нескладно.
Інструкція
1
Зайдіть в головне меню вашого телефону. У будь-якому з них присутній пункт «Налаштування» (зазвичай він зображений у вигляді гайкового ключа), в якому є вкладка «Екран» або «Параметри дисплея».
2
Виберіть пункт «Заставка» або «Відключення дисплея». Зазвичай в цьому підпункті меню можна вибрати час, через який екран буде гаснути, і почнеться заставка, а також саме зображення, яке буде використовуватися в якості неї. Виберіть те, що вам до душі зі стандартної галереї телефону, або ж встановіть в якості заставки власноруч зроблену фотографію (або навіть декілька з них: багато моделей телефонів мають функцію автоматичної зміни фотографій на заставці).
3
Спробуйте встановити заставку по-іншому. Для цього зайдіть в меню телефону, потім перейдіть в «Галерея» або «Менеджер файлів». Виберіть відповідне вам зображення і запустіть меню «Функції». Зазвичай за це відповідає одна з клавіш в нижній частині екрана. У меню, скористайтеся функцією «Вибрати зображення» і далі вкажіть «Використовувати як заставку». Тепер обрана картинка стане з'являтися на телефоні у вигляді заставки через деякий час після відключення дисплея.
4
Встановіть в якості заставки будь-яке зображення з інтернету, якщо вас не влаштовують стандартні картинки з галереї. Завантажувані малюнки повинні мати формат * .JPEG або *.gif"(якщо ваш телефон підтримує анімаційні заставки). Скористайтеся будь-яким з пошуковиків, щоб знайти сайт з підходящими зображеннями. Якщо ви зайшли в інтернет з телефону, то достатньо зберегти картинку в пам'яті пристрою, і ви зможете використовувати її відразу з меню «Галерея». Якщо ви завантажуєте зображення на заставку з домашнього комп'ютера, то скористайтеся спеціальним USB-кабелем з комплекту пристрою, щоб перемістити необхідну картинку або декілька з них на телефон.