Як відвідати міжнародний автосалон у Франкфурті.

Раз на два роки в німецькому місті Франкфурті-на-Майні, промисловому і індустріальному центрі, проводиться міжнародний автомобільний салон. Основні теми його виставкових стендів і доповідей: транспорт і логістика; двигуни, агрегати та автосервіс; машинобудування і автомобільна промисловість. Ця подія є справжнім святом для виробників і любителів автомобілів.
Черговий, 65 міжнародний автомобільний салон III CARS 2013 пройде у Франкфурті з 12 по 22 вересня 2013 року в найбільшому виставковому комплексі Messe Frankfurt. Це одна з найзначніших виставкових автомобільних майданчиків та бізнес-платформа в сфері автомобілебудування, виробництва, розробки та утилізації застарілих автомобілів. Щороку його робота проходить під новим, оригінальним девізом. Головним гаслом минулого салону, який проводився в 2011 році, був: «Майбутнє включено в комплектацію» .Тим, хто збирається відвідати міжнародний автосалон у Франкфурті в наступному році, слід мати на увазі, що перші два дні виставка буде відкрита тільки для професіоналів і запрошених гостей. Інша публіка зможе побачити її експонати з 14 по 22 вересня. Павільйони виставки будуть відкриті для відвідувачів з 9:00 ранку до 19:00 вечора. Вартість вхідних квитків залежить від часу дня, вона становить від 8 до 15 евро.Еслі ви збираєтеся відвідати автосалон одразу ж, після того як прилетите в міжнародний аеропорт Франкфурта-на-Майні, вам слід наземної електричкою доїхати спочатку до центрального залізничного вокзалу. Час у дорозі становить 12 хвилин. Від вокзалу до виставкового центру Messe Frankfurt ви доберетеся за однією з чотирьох гілок швидкісний міський дороги: S3, S4, S5 або S6, це займе не більше 5 хвилин. У тому випадку, якщо ви поїдете на метро, скористайтеся гілкою U4 в напрямку Bockenheimer Warte, вийти треба на станції Mеsse/Festhalle. Від центрального залізничного вокзалу до виставкового центу йде трамвай (лінія 16), вийти вам треба на зупинці Festhalle/Messe.Гості салону, крім виставкових стендів, зможуть відвідати ряд спеціальних заходів та експозицій. Якщо ви прийдете з дітьми, то вони можуть пограти на дитячому майданчику, обладнаної тестовим автополігоні, треком для позашляховиків і навіть кінотеатром. Зазвичай в рамках виставки проходить симпозіум, в роботі якого можуть взяти участь як професіонали, так і автолюбителі. Він присвячений питанням останніх технологічних досягнень в автомобілебудуванні. В рамках автосалону пройдуть виставки ретро-автомобілів і електрокарів. І, звичайно ж, на ньому ви зможете придбати безліч колекційних сувенірів, масштабних моделей автомобілів і спеціальну літературу.
Назва в просуванні бізнесу відіграє значну роль. Красиве і звучне назва автосалону може залучити потенційних споживачів, а складне, труднопроизносимое, незрозуміле - відлякати.
Вам знадобиться
  • - словники;
  • - папір;
  • - ручка;
  • - фантазія.
Інструкція
1
Найчастіше для назв торгових майданчиків з продажу авто вибирають складові найменування. Так, однією з частин імені можуть бути поширені «авто», «моторс». Як правило, другою частиною назви виступає марка автомобіля або статус реалізованих машин. Наприклад, «БМВ-авто», «Автомир», «Рено-моторс», «Еліт-авто», «Автопремиум» та інші. Для того щоб скласти подібного роду найменування, озбройтеся ручкою і папером, і напишіть що приходять на думку слова в два стовпці. Після чого спробуйте в різних варіаціях складати їх між собою, виписуючи найцікавіші варіації.
2
Також у складений список для порівняння можете внести назви конкурентів. Проаналізувавши їх, ви зможете видалити банальні і непривабливі ідеї.
3
Спробуйте використовувати словники. При цьому необов'язково, щоб назва була російською мовою. Але при виборі іноземних слів обов'язково уточнюйте їх значення.
4
Запропонуйте потенційним клієнтам взяти участь у генерації ідей. Така акція не тільки допоможе придумати оригінальну назву вашому автосалону, але і приверне увагу споживачів. Якщо у вас вже є варіанти, запропонуйте вибрати найкращий з них за допомогою голосування. Обов'язково подаруйте переможцю цінний приз. Це може бути подарунковий сертифікат або дисконтна карта вашого автосалону.
5
Коли кілька варіантів назв вибрано, задумайтеся про майбутнє вашого автосалону. Уявіть, як буде виглядати логотип, вивіска, рекламні матеріали, як стане звучати слоган автосалону, яке доменне ім'я ви виберете при створенні сайту.
Корисна порада
Не варто вибирати назву за один день. Коли у вас готовий список зразкових варіантів, краще буде його на деякий час відкласти. Свіжим поглядом буде видно, які ідеї можна сміливо викреслювати, а що варто залишити для подальших раздумій.Еслі ви не можете самі придумати оригінальне назви свого автомагазину, то варто звернутися за допомогою до спеціалізованої компанії. За розумну плату салону не тільки підберуть влаштовує вас найменування, а й розроблять фірмовий стиль.