Як пофарбувати капот ВАЗ 2110.

ВАЗ 2110 є відмінним автомобілем середньої цінової категорії. Він невибагливий в експлуатації, запчастини для нього можна придбати в будь-якому магазині за досить прийнятними цінами. Тому обслуговування такої машини коштує недорого. Проте з часом капот починає іржавіти і покриватися дрібними подряпинами. В цьому випадку потрібне фарбування, яку доцільно провести своїми силами, щоб заощадити деяку суму.
Вам знадобиться
  • - дошки;
  • - бавовняні рукавички;
  • - фарба;
  • - повітряний компресор;
  • - краскопульт;
  • - кислий грунт;
  • - обезжириватель.
Інструкція
1
Ретельно вимийте автомобіль зі спеціальним шампунем. Видаліть бруд і пил з усіх важкодоступних місць. Для цього використовуйте різні щітки. Підготуйте для фарбування та гараж. Ретельно вимийте підлогу і продміть компресором всі стіни, щоб позбутися від пилу. Безпосередньо перед фарбуванням облийте підлогу водою. Це приб'є літаючу в повітрі пил.
2
Демонтуйте капот. Для цього необхідно викрутити болти, якими прикріплені газові упори. Підіпріть капот дерев'яною палицею, щоб його зафіксувати. Після демонтажу газових упорів зніміть петлі.
3
Огляньте місця, в яких кріпляться петлі і упори. В них найчастіше починається корозія. Якщо метал в місцях кріплень згнив, то його потрібно акуратно вирізати. Після цього підберіть латочку за розміром і приваріть її.
4
Встановіть капот на спеціальні козли. Їх можна зробити з декількох дощок, збитих навхрест. Видаліть з поверхні капота стару фарбу. Для цього використовуйте наждачний папір або абразивні круги. Починати зачищати капот потрібно з крупнозернистою наждачки, поступово використовуючи аркуші з меншим калібром.
5
Знежирте поверхню спеціальною рідиною. Нанесіть шар кислого грунту. Намагайтеся зробити шар максимально тонким. Нанесіть шар шпаклівки на загрунтовану поверхню. Дайте капоту трохи просохнути.
6
Знежирте поверхню і нанесіть перший шар фарби за допомогою фарбопульта. Якщо в процесі фарбування ви зробили помилку, то необхідно заново пофарбувати весь капот.
7
Відшліфуйте висохлу фарбу. Знежирте поверхню і нанесіть шар лаку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zGZugMx6UDE