Як розкрутити інтернет-магазин.

Переміщаючись по просторах інтернету , ви, напевно, звертали увагу на те, що в мережі все більше з'являється бізнесменів, які заробляють на своїх сайтах.Одін з видів заробітку в мережі - власний інтернет- магазин з високим рейтингом. І от, ви створили сайт: корисний і зручний, з привабливим дізайном.Но до вас не приходять відвідувачі, тому, що ваш ресурс загубився в безмежному океані інтернету і про нього ніхто не знає. Цього не можна допустити - конкуренція в інтернеті нескінченно велика. Ось декілька порад про те, як розкрутити свій інтернет- магазин.
Вам знадобиться
  • Свій власний сайт і час.
Інструкція
1
В першу чергу перевірте, яке місце в рейтингу пошуковиків займає ваш інтернет- магазин. У нашій країні є два пошуковика, які користуються найбільшою популярністю: Yandex і Google. Інтелектуальні, копіткі пошукові машини, з одним додатковим позитивним якістю: на конкретний запит вони видають в перших п'яти лідируючих рядках різні сайти. Введіть в пошуковому рядку назву свого інтернет- магазин а, і ви побачите його місце розташування.
2
Тепер перед вами стоїть завдання зробити так, щоб саме ваш сайт з'являвся в перших п'яти рядках. Для цього вам і треба вдатися до сервісу розкрутки сайту. Ви можете вдатися до допомоги компанії, яка професійно надає таку услугу.Еслі ж ви хочете це зробити своїми силами - почніть з вивчення ринку інтернет- магазин ов вашого напряму.
3
Походіть по схожим сайтам, які знаходяться в перших п'яти рядках пошукових запитів, подивіться, яку стратегію розкрутки вони використовують, наскільки цікавий у них дизайн і зручний сервіс.
4
Зареєструйте свій сайт в каталогах пошукових систем. Постарайтеся охопити якнайбільше таких ресурсів.
5
Регулярно розміщуйте свої рекламні оголошення на дошках оголошень, форумах і в блогах.
6
Заведіть тематичну групу на сайтах популярних соціальних мереж і робіть рекламно-інформаційні розсилки.
7
Обміняйтеся посиланнями і банерами з найбільш відвідуваними сайтами, нехай їх буде не більше п'яти. В даному випадку якість важливіша за кількість.
8
Обов'язково скористайтеся ефективним видом розкрутки сайту - редіректнимі посиланнями. Цей особливий вид посилань завжди приносить велику користь.
9
Потім ще раз перевірте, яке місце займає ваш інтернет- магазин в рейтингу пошуковиків. Якщо ви не лінувалися і все зробили старанно, напевно ваш ресурс переміститься в верхні рядки рейтингу пошукових машин.
Зверніть увагу
Після досягнення доброго результату і підвищення рейтингу не забувайте, що його потрібно підтримувати.
Корисна порада
Одночасне використання всіх способів сервісу розкрутки сайту - найбільш ефективна стратегія в досягненні позитивного результату.