Які причини викликають жовтий наліт на язиці.

За зовнішнім виглядом мови людини можна судити про стан всього організму. При різних захворюваннях цей орган може змінювати свій колір, вологість, рухливість і форму. Одним із сигналів можливого порушення в роботі організму є утворення жовтого нальоту на язиці.
Інструкція
1
Зазвичай у здорової людини мову рожевого кольору з дуже тонким і майже непомітним при розгляданні шаром білого нальоту. Якщо присутній наліт жовтого кольору, це може бути пов'язано з проблемою з печінкою або ж з травною системою. У випадках, коли він помітний не дуже сильно, має слабке забарвлення, таке явище можна вважати нормальним. Але у випадках, коли він виражений досить інтенсивно, більш імовірно, що наявні проблеми з печінкою і жовчовивідними шляхами.
2
Якщо яскраво виражений жовтий наліт на язику тримається більше п'яти днів, існує висока частка ймовірності, що є захворювання печінки. Зеленуватий відтінок може вказувати на хворобу, яка пов'язана із застоєм жовчі. Таким чином, коли людина у себе на мові виявляє помітний наліт жовтого кольору, можна припустити наявність будь-яких порушень в організмі вже до появи інших симптомів, що виникають на більш пізніх стадіях розвитку хвороби. Завдяки цьому ознакою можна виявити захворювання на ранній стадії, що істотно полегшить подальше лікування.
3
Досить часто жовтий наліт на язику з'являється у любителів чаю або кави, алкоголю і сигарет. Після вживання напоїв або продуктів, які містять багато штучних барвників, мова може стати жовтим. Наприклад, це відбувається, якщо з'їсти льодяники, випити солодку газовану воду і т.п. Наліт жовтого кольору може також виникнути в жарку погоду при зневодненні організму.
4
Подібні причини легко усунути і проходять природним чином протягом доби. Якщо ж наліт тримається набагато довше, він може вказувати на патологічний процес, що протікає в організмі. Жовтий наліт може бути викликаний гепатитом, холециститом, порушенням роботи печінки, гострим панкреатитом, каменями в жовчному міхурі. Крім того, причиною може служити скупчення їжі в шлунку або в кишечнику.
5
Уважно роздивіться свою мову, звертаючи увагу на його поверхню і форму. Оглядати його потрібно при денному світлі. Якщо присутні які-небудь зміни, больові відчуття, наліт будь-якого кольору, потрібно звернутися за консультацією до лікаря. У випадках, коли окрім жовтого нальоту є інші симптоми - порушення роботи травлення, біль, відрижка, печія і т.д. - Слід відвідати його якомога швидше.
Основною причиною жовтизни мови вважаються проблеми органів травлення. Запалення печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, виразкова хвороба шлунка та 12-ти палої кишки призводять до проблем закидання жовчі в порожнину рота. Цей процес супроводжується печією, відрижкою їжі, запахом з рота і обкладений мови жовтим нальотом.
Стан організму, при якому харчової клубок замість того, щоб ковзати вниз по шлунково-кишковому тракту, повертає назад, називають рефлюкс (повернення). Вміст разом з необхідним компонентом для перетравлення їжі - соляною кислотою повертається на «верхній поверх» шлунка, потім у стравохід. При частому повторенні цього процесу, кислота роз'їдає слизові оболонки, діючи як хімічний опік. У результаті - запалення оболонки стравоходу, яке називають езофагітом. Сприяє цьому слабкість нижнього сфінктера, клапана, що є вхідними воротами для вступу соляної кислоти. Частота рефлюксу збільшується у вечірні та нічні години внаслідок того, що хворий, приймаючи горизонтальне положення, сприяє затікання вмісту шлунку в стравохід. Щоб полегшити даний стан, рекомендується спати, піднявши узголів'я так, щоб не тільки голова була на подушці, а й плечовий пояс знаходився істотно вище решти тела.Чтоби уникнути розвитку гастроезофагіальной рефлюксної хвороби необхідно дотримуватися ряду профілактичних заходів, які доступні будь-якій людині, що бажає зберегти своє здоров'я на довгі годи.В першу чергу необхідно проаналізувати свій харчовий асортимент і виявити перелік продуктів, що викликають печію. Виключити, або скоротити, або вживати в невеликій кількості і в середині трапези, а не на порожній шлунок «вогненебезпечні» страви - смажені, жирні або гострі. Також сприяють появі печії газовані напої, алкоголь, шоколад, кава, куреніе.Нельзя всякий раз переїдати. Шлунок виштовхує надлишок потрапила в нього їжі назад у стравохід, але вже з травним соком, що незмінно викличе і печію, і пожовтіння мови .Ни в якому разі не можна лягати відразу ж після прийому їжі, як би цього не хотілося, в іншому випадку їжа не спуститися в нижні відділи ШКТ, що викликає відчуття тяжкості і розпирання шлунка та інші, які супроводжують цей стан ощущенія.Пітаніе має бути дробовим - 5-6 разів на день. Починайте прийом їжі не з соку кислих фруктів, а з хліба зернового з м'ясом або рибою. Овочі стимулюють шлункову секрецію, тому їх прийом краще перенести в середину трапези. Сік краще розбавити водою 1: 1.В якості «швидкої допомоги» можна використовувати лікарські препарати, типу мотіліум, церукала, Гастао, маалокса та ін. Але слід пам'ятати, що частий прийом цих препаратів сприяє виробленню нової порції соляної кислоти, а значить печії. Більш прийнятний варіант - це лікарські рослини. Як правило, навіть місячний курс прийому таких загальновідомих і поширених трав, як пижмо, деревій, корінь аїру, оману та ін. Знімає проблему печії, жовтизни мови , відрижки і т.д., але за умови виконання та інших рекомендацій, що особливо стосуються режиму пітанія.Еслі протягом 7-10 днів не відбулося поліпшення травного процесу, необхідно звернутися до гастроентеролога і можливо пройти обстеження органів ШКТ.