Як поліпшити діяльність нервової системи.

Нервова система відповідає за регуляцію діяльності всіх органів і систем людини, забезпечує функціональну єдність і зв'язок з навколишнім середовищем. Всю нервову систему поділяють на центральну і периферичну, соматичну і вегетативну. Поліпшити діяльність нервової системи можна за допомогою простих і доступних методів. Будь-які лікарські препарати, в тому числі БАДи, можна застосовувати за рекомендацією лікаря.
Інструкція
1
Центральна нервова система - це головний і спинний мозок. До периферичної нервової системи відносяться відходять спинномозкові і черепно-мозкові вузли і нерви. Поліпшити діяльність усіх центрів нервової системи можна за допомогою раціонального харчування, руху. Крім того, потрібно уникати стресів, відмовитися від шкідливих звичок і дотримуватися здорового способу життя. При будь-яких захворюваннях слід звертатися до лікаря.
2
Для поліпшення роботи центральної і периферичної нервової системи намагайтеся дотримуватися режиму дня. Щодня лягайте і вставайте в один і той же час. Щоранку приймайте контрастний душ. Це допоможе поліпшити кровообіг, що в свою чергу посилить приплив крові до всіх органів і тканин.
3
Щодня робіть ранкову гімнастику. Спинний мозок розташований між рухомими сегментами, яких налічується 24. Якщо в одному з них відбудеться збій, це самим негативним чином позначиться на роботі всієї нервової системи. При защемленні нерва діяльність всієї периферичної нервової системи порушується.
4
Повноцінно харчуйтеся. Нейрони - це клітини або структурні одиниці нервової системи. Будівництво повноцінної нейронної ланцюга можливо лише при збалансованому харчуванні. Якщо в організмі бракує якихось речовин, будівництво нейронної ланцюга порушується. Для поліпшення діяльності центральної і периферичної нервової системи потрібно весь комплекс вітамінів, мінералів, амінокислот, фосфоліпідів. Повноцінний раціон повинен містити білки, вуглеводи, жири, вітаміни і мінерали.
5
Але навіть повноцінного харчування часто буває недостатньо, щоб забезпечити організм всіма необхідними вітамінами, мінералами. Тому раціонально двічі на рік приймати полівітамінні комплекси за рекомендацією лікаря і проходити профілактичний курс лікування біологічно активними речовинами, поліпшують діяльність нервової системи. Найчастіше в таких речовинах знаходяться незамінні амінокислоти, фосфоліпіди і вітаміни групи В. Підбір БАДів повинен проводити практикуючий лікар.
6
Уникайте стресів. Навчіться сприймати все з почуттям гумору та іронією. Стреси - це самий негативний фактор, який порушує діяльність всієї нервової системи, що тягне за собою дуже серйозні наслідки. Під час стресової ситуації відволічіться, розслабтеся, подумайте про щось хороше, подивіться на все, як би з боку.