Як розробити дизайн лоджії.

Пройшли ті часи, коли балконах і лоджіях не приділяли належної уваги, складируя там консервації та непотрібні речі. Маючи бажання, можна продуктивно використовувати кожен кут квартири. Завдяки продуманому дизайну, лоджію можна зробити чарівним і затишним приміщенням.
Інструкція
1
Приступаючи до продумування дизайну, подумайте, які функції виконуватиме лоджія. Можливо, ви захочете зробити в ній кабінет, тренажерний зал або просто місце, де можна затишно влаштуватися в кріслі і випити чаю.
2
Першим ділом займіться утепленням і склінням лоджії, інакше в холодну пору року ви просто не зможете там перебувати. Можна зробити підлоги з підігрівом. У цьому випадку для підлоги краще використовувати кахельну плитку. Також в лоджії стелять натуральне дерево, ламінат, пластини каменю, ковролін. Якщо ви хочете розділити зони на лоджії, покриття в них може бути різним.
3
Лоджія може стати продовженням вашої спальні або вітальні, або окремим приміщенням. У першому випадку її дизайн повинен повторювати дизайн прилеглої кімнати. Скористайтеся аналогічними шпалерами, придбайте меблі в єдиному стилі. Приберіть штори або жалюзі між приміщеннями, щоб не розмежовувати їх.
4
Яке б призначення ви не придумали для своєї лоджії, це приміщення маленьке, і вам доведеться візуально збільшувати його. Пофарбуйте стіни в світлі тони, використовуйте точкове освітлення і легкі невагомі тканини на вікнах. Також можна декорувати стіни дзеркалами, що візуально розширить простір. Багато хто віддає перевагу обробку дерев'яними елементами, це додає затишок приміщенню.
5
Вибираючи меблі, віддайте перевагу моделям із закругленими кутами - це також візуально збільшує простір. Добре виглядають в лоджії столи і стільці, виконані з природних матеріалів - дерева, лози. В обробці вітаються яскраві натуральні тканини, печворк, в'язані чохли.
6
Любителі кімнатних рослин можуть створити в лоджії справжній райський сад. Відмінно виглядають в'юнкі рослини, стебла яких повзуть прямо по вікнах, звисаючи зверху. Встановіть довгі вазони на підвіконнях - це додасть приміщенню живий і закінчений вигляд.