Як намалювати пальму. саморобна пальма з паперу.

Для малювання будь-якого об'єкта, будь то людина, тварина, предмет або рослина, існують спеціальні методики, тобто ряд прийомів, що дозволяє зобразити необхідний малюнок. Якісь об'єкти вимагають більшого вміння і навички, якісь - меншого. Знаючи послідовність нанесення ліній, людина, навіть не вміє малювати, зможе зобразити бажане на папері.
Інструкція
1
Визначте на аркуші точками висоту вашої пальми. Проведіть вертикальну лінію. Краще, якщо вона буде не ідеально прямий, а трохи округленій. По всій вийшла лінії намалюйте стовбур: для цього зобразите знизу вгору маленькі трикутники гострими кінцями вниз так, щоб кожен наступний трикутник впирався гострим кінцем в середину боку попереднього.
2
Ствол можна намалювати і більш простим способом: проведіть ще одну вертикальну лінію паралельно першої. Відстань між лініями буде товщиною вашої пальми. Після цього проведіть більш-менш часті поперечні лінії між двома вертикальними лініями.
3
З верхньої точки ствола намалюйте 5-6 чуть заокруглених ліній-променів. Далі ви можете: а) кожний з променів прикрасити бахромою листя. Для цього перпендикулярно або під невеликим кутом до променя проведіть короткі часті штріхі.б) зобразити широке листя, де кожен промінь буде серединою листка.
4
В центрі крони пальми, тобто там, звідки розходилися ваші 5-6 променів, намалюйте три невеликих гуртка - це плоди кокосової пальми.
5
Під пальмою намалюйте острівець: проведіть напівкруглу лінію так, щоб нижній трикутник ствола заїжджав на цю лінію.
6
Зітріть зайві допоміжні лінії, якщо вони є (наприклад, вертикальну лінію стовбура, якщо ви малювали потім ствол з трикутників).
7
В інтернеті існує безліч сайтів, що пропонують наочні відео уроки з малювання конкретних предметів. Навчитися малювати пальму ви можете, наприклад, здесьhttp://www.drawingnow.com/ru/videos/id_12070-how-to-draw-a-palm-tree.html
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8PIqWoF_oKQ
Зверніть увагу
Щоб малювати пальму, почнемо, мабуть, з острівця, на якому вона росте. Тепер приступаємо до листя (яка ж пальма без розкидистої зелені?), До основних (центральним) лініях додаємо допоміжні, так щоб у нас вийшли розлогі листям
Корисна порада
Зараз ми будемо малювати пальму олівцем поетапно. Пальма це красиве дерево, яке нагадує всім річний пляж і тропічні води. Пальму часто плутають з кокосом, і на це є вагомі причини. Намалюйте піщаний пляжний пісок і зітріть керівні лінії і форми з першого кроку. Обведіть ескіз пальми маркером. Наприкінці Прикрасьте пальму. Листя пальми Прикрасьте в зелений колір.