Як вишивати хрестиком схеми.

Вишивка хрестиком - особливий вид вишивки, відомий з давніх часів. На виробах, вишитих в цій техніці (картини, портрети з фото, серветки, сумочки і пр.), Чітко видно квадратики різних кольорів, що нагадують пікселі цифрової фотографії.
Інструкція
1
Шов «хрестик» буває декількох видів. Для здійснення найпростішого візьміть схему вишивки, вставте канву в п'яльця. Нитку, відповідну кольором першого ряду, вставте в голку. Вставте і простягніть голку в кут квадратика канви зліва вгорі. Залиште на вивороті невеликий (3-5 см.) Кінчик. Просмикніть нитку в куточок того ж квадрата вгору по діагоналі (у верхній правий). Натягніть нитку не дуже сильно, щоб вийшов діагональний стібок близько 1.5 мм.
2
Просмикніть голку в суміжному квадратику, знову в лівому нижньому кутку. Простягніть нитку в правий верхній. Зробіть ще кілька стібків (залежно від кількості, зазначеної в схемі.
3
Всуньте нитку в правий нижній кут крайнього задіяного квадратика. Тепер поверніть назад, в лівий верхній кут. Знову всуньте нитку в нижній правий кут квадратика (підряд) і в лівий верхній. Пройдіть так все квадратики. У вас має вийти ряд хрестів, схожих на Андріївський, причому краї їх будуть стикатися (загальні краю квадратиків).
4
Таким же методом вишийте інші ряди іншими квітами. Кінці ниток ховайте на вивороті під вертикальні смужки стібків.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XHtssi8gnZ8