Як купувати осінні чоботи.

Осінь часто буває сирою і дощовою. У таку погоду особливо потрібні якісні та зручні чобітки, які б захистили ніжку своєї власниці від вологи, першого снігу та бруду. Тому до купівлі такого взуття слід підходити з усією серйозністю.
Інструкція
1
Вибирайте взуття з натуральних матеріалів. Тільки в ній нозі буде досить тепло і комфортно, вона не буде потіти, і мозолі не стануть вашими вічними супутниками. До того ж вона прослужить вам набагато довше. Для сирої осінньої погоди краще, звичайно, зупинити свій вибір на шкіряних чоботах. Але якщо ви практично завжди їздите на машині або збираєтеся придбати просто чергову пару взуття, можна купити і чобітки із замші.
2
Уважно розгляньте взуття з усіх боків. Перевірте якість швів, міцність тримання підошви і фурнітури. Обов'язково кілька разів розстібніть і застебніть блискавку. Проведіть рукою всередині чобота, щоб переконатися у відсутності грубих швів.
3
Вивчіть підошву чобіт. Вона повинна бути водостійкої, щоб уберегти ноги від вогкості. Найкраще купувати осіннє взуття з підошвою з гуми, поліуретану або полівінілхлориду. Також дуже важливо, щоб підошва добре згиналася, інакше ходити в чоботях буде проблематично.
4
Перевірте міцність каблука. Він не повинен хитатися або бути слабо приклеєний - мало того, що ходити на них буде вельми незручно, але їх ще можна раптово втратити. Бажано вибирати чоботи з каблуком на металевій основі, а от від пластмасових краще відмовитися.
5
Приміряйте чоботи. В першу чергу зверніть увагу на колодку - вона повинна ідеально підходити вашої ступні і бути зручною. Чоботи не повинні тиснути, заважати руху або насилу застібатися. Пам'ятайте також, що натуральна шкіра ще трохи розтягнеться, так що занадто вільне взуття купувати також небажано Під час примірки ходите в чоботях по магазину до тих пір, поки до кінця не переконаєтеся в комфорті взуття.
6
Обов'язково запитайте гарантію на чоботи. Тільки враховуйте, що вона починає діяти з моменту початку осіннього сезону, який в різних частинах країни починається в свій час. Якщо продавець відмовляє вам в ній, не купуйте взуття.
7
Намагайтеся купувати взуття в розпал розпродажів. Якщо немає особливої необхідності в чоботях на початку сезону, краще придбати їх трохи пізніше, коли почнуться непогані знижки.