Як випрати іграшки для малюка.

Малюки просто обожнюють м'які іграшки. Часом ведмедиків, білочок, їжачків, Лунтик, котиків, собачок скупчується так багато, що вся дитяча кімната ними буквально заставлена. З часом весь арсенал покривається товстим шаром пилу, в якій скупчуються кліщі. Щоб іграшки були безпечні для дитини, їх необхідно систематично прати. Як правильно це зробити?
Вам знадобиться
  • - рідке синтетичне миючий засіб, призначений для прання дитячих речей;
  • - дитячий кондиціонер для білизни;
  • - засіб для чищення килимів;
  • - щітка ;
  • - губка;
  • - пилосос;
  • - прищіпки;
  • - пральна машина;
  • - великий таз.
Інструкція
1
У першу чергу підготуйте всі м'які іграшки до прання. Як це зробити? Акуратно розпоріть по шву ті місця, де знаходяться говорять або співають елементи з батарейками, витягніть їх, підпишіть, від якої іграшки даний елемент. Розпороти місце зашейте стежками. Якщо на іграшках є жирні плями, змастіть їх густим шаром миючого засобу для посуду або протріть губкою, змоченою медичним спиртом.
2
Наступний етап - безпосередня прання. М'які іграшки можна прати в пральній машині, якщо вони поміщаються в барабан за габаритами. Складіть все іграшки в барабан, включіть режим «Шерсть» або «Делікатні тканини», встановіть два додаткових полоскання і знизьте кількість обертів віджимання до 800. Налийте у відсік для порошку 1 дозу рідкого синтетичного миючого засобу, у відсік для кондиціонера - 1 ковпачок кондиціонера, натисніть «Пуск».
3
Сушка. Її можна проводити в пральній машині. Якщо даної функції у вас немає, витягніть іграшки, розвісьте на сонечку або біля батарей опалення.
4
Після повної просушки встановіть співаючі та й скажуть елементи на місце, зашейте шов. От і все. Таким методом ви можете прати іграшки кожні три місяці, як рекомендують дитячі педіатри і дерматологи.
5
Що робити, якщо м'яка іграшка велика і не поміщається в барабан пральної машини? У цьому випадку можна провести поверхневу чистку вручну.
6
За допомогою губки нанесіть на всю поверхню іграшки засіб для чищення килимів, через 15 хвилин почистіть іграшку щіткою і пропилесосьте. В результаті ви отримаєте чисту і безпечну м'яку іграшку. При цьому ви витратите на чистку зовсім небагато часу.
Зверніть увагу
Не забувайте, м'які іграшки призначені для малюків з трьох років. До цього віку обмежтеся тими іграшками, які можна щодня мити. Дитина до трьох років активно пізнає світ і все неодмінно облизує і кусає, тому давати м'які іграшки в цьому віці небезпечно.