Як купити масажне ліжко.

Масажна меблі - спільна розробка інженерів-конструкторів і лікарів. Використання лікувальної ліжка дозволяє самостійно проводити лікування і профілактику захворювань хребта, корекцію постави.
Інструкція
1
Позитивний ефект масажному ліжку досягається за рахунок роботи головного внутрішнього протектора, який складений з численних ролів, розташованих на плаваючою в декількох площинах каретці. Тому для повноцінної роботи системи необхідно стійке міцну основу.
2
Найбільш оптимальним варіантом є зварна конструкція несучих рам. Незаперечною перевагою такого пристрою каркаса є зручність в експлуатації ліжка людьми з підвищеною масою тіла.
3
Зверніть увагу на сумарну зону, відведену для ходу масажуючих елементів. Широка площа поверхні, на якій вони працюють, дозволить використовувати ліжко людям високого зросту.
4
Не менш важливий механізм, за допомогою якого здійснюють рух роли. Вони можуть переміщатися за допомогою троса або ланцюгової передачі, шляхом самостійного натягу. Ліжко, забезпечена останнім механізмом, прослужить набагато довше. Це пов'язано з тим, що навантаження на ланцюг, на відміну від тросового пристрою, розподілятиметься равномерней.
5
Вивчіть підвіску для ролів. Кращим є варіант з незалежним механізмом, оскільки він передбачає здатність системи підлаштовуватися під конкретного користувача. Роли можуть бути виготовлені з біокераміки або нефриту. Нефрит, використовуваний в інших масажних пристроях, по цілющим властивостям поступається біокерамікою.
6
Огляньте гріючий килимок, що поставляється в комплекті з лікувальною ліжком. Його серійний номер повинен повністю збігатися з маркуванням виробника, проставленою на масажною секції.
7
Бажано, щоб направляюча для руху каретки з ролами повторювала вигин хребта. Також зверніть увагу на таку функцію вироби, як складання. За допомогою ніжок-роликів складену ліжко можна без проблем переміщати по будинку.