Як підвищити врожайність.

Родючі грунти не потребують додаткового внесення добрив, на них і так завжди виростає хороший урожай. А ось порожні, піщані і суглинні грунту потрібно удобрювати для того, щоб підвищити врожайність . При хорошому догляді за рослинами з неродючих грунтів можна отримати рясний урожай овочів і фруктів.
Інструкція
1
Перед посадкою внесіть добриво. Можна використовувати гній, перегній або будь-яке комплексне засіб. Комплексні види добрив продаються в магазинах, покращують якість грунту і значно підвищують врожайність . Але будьте уважні, якщо перекласти добриво, насіння може згоріти і не зійти. Використовуйте засіб строго по інструкції на звороті пачки.
2
Огляньте насіння перед посадкою. Вони повинні бути великими, що не порожнистими і без різного виду плям. Насіння з плямами або пошкоджені можуть зійти, але рослина буде хворим і не принесе багато врожаю.
3
Рихлить землю раз в тиждень і поливайте водою по мірі висихання. Бур'яни заважають зростанню рослин і зупиняють їх розвиток, після чого плоди не встигають вчасно формуватися і розвиватися.
4
Коли рослина трохи підросло, поливайте його розчином сечовини. Вона прискорює формування листя і стебла. Використовувати її потрібно раз на тиждень до стадії цвітіння.
5
Після того як рослина зацвіло, використовуйте добриво «Адріанич». Воно сприяє формуванню плодів і їх якнайшвидшому зростанню.
6
Для поліпшення процесу запилення окропити рослини «Зав'яззю». Розлучається вона в воді, кропити можна з пульверизатора або віничком. Так ви досягнете більшого кількості обпилених квітів.
7
Всі види рослин, які піддаються нашестю шкідників, обробляйте їх Ампульні препаратами. Препарат може бути як проти одного виду шкідників, так і комплексним. Купити їх можна в садівничих магазинах.
8
Своєчасний і стабільний догляд за рослинами принесе вам рясний урожай.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zI3AOGhB3sA