Як створити кантрі стиль в міській квартирі.

Стиль кантрі народився у Великобританії в 20-х роках минулого століття і поступово завоював популярність у всьому світі. Його відмінними мотивами є екологічність, простота і яскравість. Найчастіше дизайн в стилі кантрі зустрічається в заміському будинку. Але і в міській квартирі можна створити затишний, простий і теплий «сільський» інтер'єр.
Інструкція
1
Використовуйте для обробки квартири натуральні будівельні матеріали. Адже кантрі - це природний, екологічний дизайн. Дерево, декоративний камінь, ручна ковка, штукатурка і паперові шпалери підійдуть якнайкраще. Якщо немає можливості використовувати тільки природні матеріали, вибирайте різні імітації.
2
Купуйте просту і міцну меблі, з неполірованих поверхнею і грубуватими формами. Старий бабусин комод або улюблене крісло дядечка можуть виявитися дуже до речі. На кухні чудово будуть виглядати дерев'яні лави і старі дерев'яні буфети. Але стежте за тим, щоб у квартирі залишалося якомога більше вільного простору. Не перевантажуйте будинок меблями.
3
Не бійтеся використовувати текстиль. Чим більше його буде в квартирі, тим краще. Яскраві подушки, вишиті скатертини, фіранки з рюшами, саморобні ганчіркові ляльки і маленькі килимки з клаптиків допоможуть створити милий і сентиментальний сільський образ в міській квартирі.
4
Моделюйте освітлення правильно. Яскраве світло буде недоречний. А ось расссеянное, м'яке освітлення, яке від декількох світильників і бра, додадуть атмосфері квартири романтику і теплоту.
5
Вибирайте колірну гамму натуральних і соковитих тонів. Багатобарвність вітається, але вона повинна бути не зухвало яскравою, а трохи приглушеної. Стіни і підлога зробіть світлих, пастельних відтінків. А фіранки, оббивка меблів та аксесуари можуть бути більш насичених кольорів. Але вони повинні ідеально поєднуватися з основною кольоровою гамою.
6
Створіть кілька аксесуарів своїми руками. Чим більше в квартирі буде речей «хенд-мейд», тим вона стане затишніше і тепліше. Зробіть разом з дітьми милі панно, кошики, вишиті картини, кашпо для квітів і яскраві фоторамки. Деталі, створені власноруч, якнайкраще характеризують стиль кантрі.