Як визначити найкращий час для подорожей.

Подорожувати в різні країни завжди цікаво - можна побачити нові місця, познайомитися з дивовижними людьми і відчути справжній дух пригод. А щоб поїздка не була затьмарена ніякими проблемами, потрібно вибрати для неї відповідний час.
Інструкція
1
Зверніть увагу на початок і кінець туристичного сезону в тій країні, куди ви збираєтеся. Особливо, якщо ви плануєте пляжний відпочинок. Навіть у самих жарких країнах купатися не завжди можливо, так як починається сезон дощів, а океан часто штормить. В екскурсійні тури по Європі можна їхати в будь-який час, проте краще, звичайно, в теплі місяці. Тоді дощик або сніг не завадять в своє задоволення блукати вулицями міста, насолоджуючись гарною архітектурою і природою. Хоча і сидіти за столиком вуличного кафе, спостерігаючи за місцевими жителями, завжди приємно.
2
Відправляйтеся в поїздку на початку або в кінці туристичного сезону. Погода в цей час тримається ще хороша, а вартість туру набагато нижче. У Туреччині, наприклад, наприкінці травня можна вже купатися і тим більше засмагати, а ціни в готелях в 2 рази дешевше, ніж в середині і в кінці літа.
3
Дізнайтеся про проведені в обраній вами країні фестивалях, святах та інших заходах, щоб потрапити на них. Під час подорожі вони допомагають краще познайомитися з історій і традиціями чужої країни, відчути її дух. У Німеччині, наприклад, у жовтні проходить знаменитий пивний фестиваль «Октоберфест», а в Австрію наприкінці липня з'їжджаються багато знаменитих музиканти з усього світу, щоб взяти участь у фестивалі класичної музики. Крім цього є багато не таких масштабних національних свят, які відзначаються весело і шумно місцевими жителями.
4
Якщо ви збираєтеся їхати з маленькою дитиною, краще вибирати такий час, коли погода в країнах приблизно схожа. Не варто переїжджати із зими в літо і навпаки. Тим більше, коли поїздка займає всього тиждень. Це шкідливо для здоров'я, адже організм повинен буде акліматизуватися, що займе певний час, вирвавши з повноцінного відпочинку ще кілька днів.