Як лікувати слонову хворобу.

Слонової хворобою зветься в народі захворювання лімфедема. У людини, який захворів цією недугою, через постійне застою лімфи розвивається набряк. В результаті цього шкіра і підшкірна клітковина розростаються, кінцівки розпухають до величезних розмірів, втрачаючи колишню форму.
Інструкція
1
Найчастіше даному захворюванню піддаються жителі тропічного поясу, де воно викликається паразитичними черв'яками, переносниками яких є москіти. Також слонова хвороба може розвинутися в результаті радіаційного випромінювання, оперативних втручань, пов'язаних з видаленням лімфовузлів, і онкологічних захворювань, при яких метастази починають перешкоджати звичайному току лімфи.
2
На протязі захворювання розрізняються три стадії. На першому етапі людина може помітити невеликі, м'які на дотик набряки. Вони утворюються, як правило, на кінцівках і зникають після фізичних навантажень. Цей симптом часто залишається без уваги, і хвороба прогресує, переходячи в наступну стадію.
3
Набряки ущільнюються, збільшується маса тіла хворого. Кінцівки втрачають пропорції. На цій стадії, як тільки симптоми стали помітні, дуже важливо почати лікування. В іншому випадку захворювання перейде в третю стадію, коли звернути його стане вже неможливо. Деформована кінцівку позбавляє людину можливості пересуватися, а ризик виникнення трофічних виразок ставить під загрозу його життя.
4
Серед методів лікування слонової хвороби перше місце відводиться лімфомассажу, сприятливому нормалізації струму лімфи крові. При виконанні масажу хворий повинен бути одягнений в одяг, зшитий з компресійного трикотажу. Вона робить на лімфу певний тиск, сприяючи її руху.
5
Також при лікуванні лімфедеми практикується хірургічне втручання. При операції в уражених кінцівках для руху лімфи мікрохірургічним шляхом створюються додаткові канальці. В результаті набряк зменшується і зникає.
6
У сучасних спеціалізованих клініках застосовуються новітні методики лікування різних частин тіла від слоновості. Основним завданням цих методів є ефективна декомпресія і мінімальна травматизація шкіри, а також виявлення хвороби на ранній стадії.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Ww0hl6naCwQ