Як навчитися красиво малювати графіті. вчимося малювати Маркур з обведенням на руках.

  •  Графіті щільно увійшло в наше життя, як частина сучасного мистецтва. В світі немає напевно жодного міста, де свою стіну не знайшов хоча б один кольоровий малюнок. Безумовно, щоб на стіні дійсно вийшло твір мистецтва, а не просто мазня, необхідно вміти малювати і володіти художнім смаком.
  •  Не поспішайте хапати балончик і бігти до найближчої стіні, спочатку необхідно намалювати «скетч» або ескіз. Малювати його краще олівцем і тільки коли він вам повністю подобається, можна обводити його маркером і наповнювати кольором. І навіть якщо скетч повністю готовий, подумайте перед тим, як бігти на вулицю. До цього моменту може пройти кілька місяців і намальовані десятки, а може бути і сотні ескізів.
  •  І все ж, якщо ви зважилися перенести свій скетч на стіну. Спочатку малюється ескіз тим же кольором, що і фон основного напису. Потім вже наноситься фон і малюється контур. Така послідовність зручна, так як будь-яку помилку можна буде виправити. Якщо фарба потекла, не намагайтеся зупинити її, краще дочекатися поки висохне фарба і зафарбувати потік поверх. Для того щоб уникнути патьоків, всі лінії необхідно проводити акуратно, не смикаючи рукою, але при цьому швидко. Всі лінії повинні бути рівними без розривів.
  •  Професійні райтери під кожним малюнком ставлять свій «тег», тобто особистий підпис. Її зазвичай придумують заздалегідь і прикрашають питальними і знаками оклику та іншими «фішками». Важливо, щоб тег писався швидко і виглядав стильно. Зазвичай райтери малюють його спеціальними маркерами, а не фарбою. Після того, як він поставлений, малюнок закінчено.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FF4_pXfOHr4