Як вибрати настінні світильники.

Сліпучі багаторіжкові люстри потрібні лише для урочистих моментів життя родини, звичайним ввечері проводити час під їх потужним світлом не дуже комфортно. А ось настінні світильники чудово підходять для затишного проведення часу з книгою, рукоділлям або настільними іграми.
Інструкція
1
Настінні світильники відмінно справляються з роллю додаткового джерела освітлення. Бра має гармоніювати з іншим оздобленням кімнати. Світло може знадобитися і близько дзеркал. Краще взяти для цього пару бра зі слабкою потужністю лампочки. Вони повинні бути виконані в одному стилі з рамою дзеркала.
2
Іноді потрібне додаткове освітлення для картини. Для цього чудово підійде настінний світильник з матовим абажуром, який дозволить уникнути яскравих і кольорових відблисків. Для освітлення однієї картини краще взяти два елементи.
3
Якщо в приміщенні дуже низькі стелі, бра може служити і в якості основного джерела освітлення. Щоб візуально зробити приміщення вище, слід вибирати світильники, світло яких спрямований вгору. Для досягнення протилежного результату, візьміть бра з розширюється донизу плафоном. Настінні світильники також можуть візуально зробити вузький коридор ширше. Для цього достатньо повісити кілька мініатюрних бра уздовж стіни.
4
Іноді світильники використовуються для того, щоб візуально розділити одне приміщення на кілька частин. Можна облаштувати в кутку великої кімнати невеликий куточок для читання, витриманий в одному стилі, повісивши два бра по сторонам затишного крісла.
5
Бра для спальні слід підбирати більш ретельно. Зверніть увагу на шнур. Вимикач повинен знаходитися в межах досяжності, щоб не довелося вставати з ліжка для вимикання-вмикання світла. Ідеальним для спальні варіантом є світильник з регулятором яскравості.
6
Найбільш комфортне освітлення для читання дадуть бра з білими матовими плафонами, які випромінюють м'яке світло. Постарайтеся не пошкодувати свого часу і підібрати найбільш відповідний для ваших очей варіант. Якщо ви хочете використовувати настінні світильники разом з люстрою, вам знадобляться бра, які за своїм оформлення максимально збігаються з зовнішнім виглядом основного джерела світла.