Як вибрати гойдалку-конячку.

При покупці абсолютно всіх дитячих іграшок треба вимагати сертифікат якості. Звертайте увагу на те, щоб цей документ належав саме до обраної речі, а не був видрукуваної на ксероксі папірцем. Конячка-качалка - це іграшка з багатою історією, раніше її робили вручну з дерева, зараз же можна зустріти вироби з найрізноманітніших матеріалів.
Вам знадобиться
  • - сертифікат якості.
Інструкція
1
Іграшка конячка-качалка найкраще підійде для дитини старше одного року. Перед покупкою цікавить вас конячки обов'язково перегляньте документ, в якому міститься інформація про те, на дітей якого віку, зросту і ваги розрахована річ.
2
Щоб домогтися максимального комфорту для дитини, зверніть увагу на підставки для ніг. Вони не повинні бути слизькими, інакше маляті важко буде фіксувати ноги. Підставка повинна бути достатньо міцною і добре кріпитися до основної іграшці. Звичайна плоска пластина є ідеальною формою для цієї деталі.
3
Не забудьте оглянути спинку з кріпленнями, яка обов'язково повинна бути в іграшці для маленьких дітей. В іншому випадку дитина може впасти з конячки-гойдалки. До цього може призвести і занадто низька спинка, яка практично не триматиме малюка.
4
Ретельно вивчіть сидіння цікавлять вас моделей іграшок-гойдалок. Воно має бути дуже м'яким, щоб дитині було зручно сидіти, і він не натер внутрішню поверхню ніг. Сидіння повинно бути виготовлене з високоякісних і зносостійких матеріалів.
5
Важливою деталлю є ручки конячки. Вони повинні розташовуватися так, щоб дитині було зручно за них триматися. Огляньте матеріал ручок, він не повинен бути жорстким і шорстким, інакше малюк може натерти шкіру, що призведе до утворення мозолів. Добре, якщо на дерев'яні ручки будуть надіті гумові або силіконові накладки.
6
Не забудьте перевірити стійкість обраної іграшки-конячки. Розгойдайте її, зверніть увагу на амплітуду руху, вона не повинна бути занадто великою. Віддайте перевагу більш повільною, але безпечної гойдалці. Виберіть іграшку з довгими рейками, які забезпечують стійкість іграшки і знижують ризик можливого перекидання.
7
Самій екологічно чистою є дерев'яна конячка-качалка. У цього матеріалу довгий термін придатності, іграшка буде радувати дитини як мінімум три роки. Іграшка може бути обтягнута хутром, в цьому випадку перевірте матеріал на міцність, ворс не повинен легко вийматися.
Певний етап у розвитку маленької дитини пов'язаний, як правило, із захопленням якимись іграшками. Чотиримісячного малюка, наприклад, найбільше цікавлять дзвінкі брязкальця, восьмимісячного - яскравий надувний м'ячик, а однорічного карапуза - конструктор. Півторарічний ж дитина буде в захваті від качалки-конячки, до вибору якої батьки повинні поставитися дуже серйозно. На щастя, сучасні магазини іграшок можуть похвалитися величезним асортиментом найрізноманітніших качалок-конячок.
Інструкція
1
Перш ніж вибрати ту чи іншу гойдалку-конячку для свого карапуза, запитайте у продавця, на який вік, вагу і зріст розрахована найбільш сподобалася вам іграшка. Всю цю інформацію можна дізнатися і з супровідних документів, що додаються до виробу.
2
Зверніть увагу на підставку для ніг. Вона повинна бути зручною, міцною і неслизькою. Віддайте перевагу гойдалці-конячці з плоскою підставкою. На ній малюк зможе краще зафіксувати стопу.
3
Намагайтеся не купувати гойдалку-конячку без спинки-обмежувача, така іграшка не безпечна. Зверніть увагу і на висоту спинки. Вона не повинна бути занадто низькою, інакше такий обмежувач не зможе захистити дитину від падіння.
4
Вибираючи конячку-гойдалку для дитини, придивіться і до її сидінню. Воно не повинно натирати внутрішню поверхню стегна малюка. Тому віддайте перевагу іграшці з м'яким сидінням із зносостійкого міцного матеріалу.
5
Ручки у качалки-конячки повинні розташовуватися так, щоб дитині було зручно за них триматися. Зверніть увагу і на матеріал, з якого вони виготовлені. Занадто жорсткі і шорсткі ручки можуть натирати ніжну шкіру малюка і привести в підсумку до утворення на його долоньках мозолів.
6
Переконайтеся в стійкості сподобалася вам моделі. Покачайте іграшку, подивіться, наскільки велика амплітуда її рухів. Віддайте перевагу гойдалці з меншими дугами. Самі рейки не повинні бути занадто короткими, інакше в процесі гойдання на конячці дитина може перевернутися назад або вперед.
7
Матеріал, з якого виготовлена качалка, може бути самим різним. Плюшеві конячки дуже приємні на дотик, але вони швидко зношуються. Уже через кілька місяців, як правило, з них починає вилазити наповнювач (синтепон або пінопласт), а іграшка, природно, повністю втрачає свою привабливість. Дерев'яні конячки в цьому плані найнадійніші. А термін їх служби може вимірюватися роками.