Як запобігти хворобі винограду.

Виноград схильний цілому ряду хвороб, які негативно позначаються на якості та кількості врожаю. Але якщо піклуватися про рослини і проводити профілактичні заходи, проблем можна з легкістю уникнути.
Вам знадобиться
  • - харчова сода;
  • - купорос;
  • - препарати «Топаз» або «Фундазол»;
  • - бордоська рідина.
Інструкція
1
Найбільш часто на винограді зустрічається сіра гниль, яка вражає не тільки зелену частину культури, а й ягоди. На рослинах з'являється білий наліт, а в міру розвитку хвороби - гниль. Щоб захистити лозу, проводите обробку лужним розчином - на 10 л води 70 г харчової соди. Зрошують виноград з пульверизатора. Цей спосіб особливо хороший в якості профілактики від гнилі і листогризучих гусениць.
2
Справжня борошниста роса (Оїдіум) також є поширеною хворобою рослин. На лозі з'являються сірі плями, наліт, що веде до відмирання зелені і розтріскування ягід. Обробляйте в якості профілактики виноград препаратами «Топаз» та «Фундазол» - уважно прочитайте інструкцію по застосуванню. Якщо рослина вже уражено, зрошуєте його два рази з інтервалом в 20 днів. Перед зимою обов'язково окропити виноград 5% розчином купоросу.
3
мілдью, або неправильна борошниста роса, із завидною частотою вражає виноград. До того ж, спори грибів НЕ гинуть в холодну погоду, що веде до щорічного пошкодження листя та плодів. Хвороба проявляється жовтими плямами, потім рослина починає сохнути. Захиститися від напасті можна, якщо в період появи бруньок обробити лозу 2% розчином бордоською рідини. Не забувайте прибирати уражені листя не тільки з рослин, але і з землі.
4
Дещо рідше виноград страждає від бактеріального раку, який розвивається в результаті неправильного поводження з кущем або з вини занадто лютих зим. У рослини уражається шийка, з'являється наріст, який поступово збільшується. Відразу ж видаліть новоутворення, а місце обробіть соляркою. Але виживають виноградні лози в цьому випадку досить рідко. Якщо ви помічаєте, що рослина гине, викопайте і спаліть його - розмножувати живцюванням не має сенсу, так як є ймовірність, що новий кущ буде з таким же дефектом.