Як лікувати фарингіт. фарингіт лікування вдома.

Фарингит - гостре простудне захворювання, що характеризується різким болем в глотці, першением, іноді сухим кашлем. Хворий не може ковтати їжу без неприємних відчуттів в горлі. Позбутися від захворювання неважко, якщо слідувати декільком нескладним радам.
  1. Необхідно строго контролювати свій режим харчування, виключити з меню будь-які продукти, які можуть обпалити або переохолодити запалене горло, можуть надати подразнюючу дію. Таким чином, щоб полегшити стан слизової оболонки не варто вживати холодну, гарячу, гостру або кислу їжу.
  2. Якщо фарингіт не супроводжується вираженими розладами загального стану можна рекомендувати симптоматичне лікування, яке включає: гарячі ванни для ніг, теплі компреси на передню поверхню шиї, тепле молоко з медом і тому подібні загальновідомі методи лікування.
  3. Значно покращують стан звичайні полоскання теплою водою, в яку додають обеззараживающее засіб, наприклад, таке як фурацилін. Можуть допомогти полоскання розчинами лікарських рослин, ромашки або календули. Процедура проводиться щогодини або навіть частіше. В якості місцевого лікування можна застосовувати спреї для горла, спеціальні льодяники.
  4. Не варто забувати і про таке просте способі лікування фарингіту, як інгаляція з додаванням соди або солі, ялицевої олії. Часті фарингіти свідчать про поганий стан імунітету. В таких обставинах хвороба легко може стати хронічною, тому важливо звернути увагу на активізацію захисних сил організму. Необхідно застосовувати імунокоректори, що дозволяють наблизити момент одужання і знизити ймовірність повтору.
  5. Ефективно лікувати фарингіт можна за допомогою часникового масла, яке надає благотворну дію на зону ураження. Такі ліки на основі часнику можна приготувати вдома. Свіжий часник потрібно порізати на дуже дрібні шматочки, півсклянки часниковою маси залити медом. Гріти на малому вогні 20 хвилин, остудити. Приймати по одній столовій ложці щогодини.
  6. Хворим фарингитом призначають рясне пиття і вітаміни. Це сприяє поліпшенню самопочуття і виведенню токсинів з організму.
  7. Курцям слід припинити куріння хоча б на час лікування або зменшити кількість викурених сигарет, оскільки нікотин найвищою мірою подразнює слизову оболонку, викликаючи загострення.
  8. Якщо захворювання носить вірусний характер, необхідно лікувати фарингіт за допомогою антибіотиків. Перед прийомом обов'язково порадьтеся з лікарем!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bibETtwkTa8