Як вибілювати джинси. відбілювання джинсів.

Джинсова тканина - щільний матеріал. Носиться вона довго, але тільки при правильному догляді. В процесі прання джинси темніють, жовтіють і набувають неохайний зовнішній вигляд. Повернути первісний вигляд світлим або білим джинсам досить легко.
Інструкція
1
Спробуйте використовувати дорогий порошок, він не тільки добре відпирає джинси , але і захищає їх від проникнення забруднень глибоко в волокна. Періть при температурі 40-50 градусів.
2
Якщо джинси пожовкли, додайте дві столові ложки перекису водню під час пранні до порошку. Перекис можна додавати в основний відсік для порошку в пральній машинці, вона не зашкодить гумові елементи.
3
Використання соди при кожному пранні злегка відбілити джинси . Сода пом'якшує воду, і порошок краще відпирає забруднення. Соду потрібно брати 1 ч ложку на літр води, а в барабан пральної машинки можна додати 1-3 ст. ложки соди.
4
Якщо нічого не допомагає - замочіть джинси з лимонним соком. Можна використовувати лимонну кислоту. Пропорція лимонного соку 1 ст. ложка на літр води. Лимонну кислоту потрібно брати з розрахунку 1 ч ложка на літр води.
5
Використовуйте при кожного прання кисневий відбілювач і вже через кілька прань ви помітите результат.
Це відбілюючий засіб ось уже кількома поколіннями активно використовується в побуті для очищення плям з тканин, а також для миття деяких видів сантехніки, пластикових виробів і кахельної плитки.
Інструкція
1
До складу «Білизни» входить гіпохлорит натрію, завдяки якому даний засіб має дезінфікуючі властивості, а також легко видаляє жирні забруднення та білі сліди у ванній. Правильне застосування увазі дотримання дозування. Наприклад, для миття кахельної підлоги розчиніть 2-3 ковпачка (20 г) відбілюючого кошти в 5 л негарячій води.
2
Якщо ви хочете почистити ванну або раковину, нанесіть засіб і почекайте близько 10-15 хвилин, після чого ретельно змийте теплою водою. Густа консистенція, завдяки якій «Білизна» не стікає навіть з вертикальних поверхонь, дозволяє очищати санвузли та «пробивати» каналізаційні стоки: налийте засіб на забруднену поверхню унітазу або в зливний отвір ванни і почекайте 1-1,5 години. Потім змийте «Білизну» водою.
3
Дане відбілюючий засіб підходить для прання одягу, але перед цим необхідно врахувати ряд нюансів. «Білизна» безпечна для прання бавовняних і лляних тканин, а ось до всіх інших видах текстилю її застосування неприпустиме. Крім того, їй ні в якому разі не можна вибілювати кольорові, шкіряні, вовняні вироби.
4
Розчиніть у воді таку кількість засобу, який зазначено на упаковці (в залежності від складу і процентного співвідношення гіпохлориту натрію в тому чи іншому флаконі, універсальний обсяг підібрати складно). Опустіть в розчин забруднений річ і почекайте 60 хв. в холодній воді або 20 хвилин при температурі +40 градусів. Ні в якому разі не використовуйте гарячу воду і не кип'ятіть її, інакше тканина втратить міцність. Після замочування не менше 3 разів прополощіть виріб у прохолодній воді вручну.
Зверніть увагу
Не використовуйте «Білизну» для машинного прання, так як вона не сумісна з більшістю сучасних порошків. Термін придатності засобу - 9 місяців.
Корисна порада
З «Білизна» необхідно працювати строго в гумових рукавичках. При попаданні миючого засобу в очі або в рот, терміново промити водою і звернутися за медичною допомогою.