Як вибрати модний чоловічий ремінь.

Чоловічий ремінь - не просто потрібний предмет одягу, а й символ справжнього чоловіка, його статусу та стилю. Тому при виборі ременя необхідно враховувати чимало параметрів, щоб він підкреслював індивідуальність, гармоніював з іншими елементами одягу та аксесуарами.
Інструкція
1
В першу чергу, визначте, для якого виду одягу ви вибирайте ремінь. Класичний універсальний ремінь можна одягти як до ділового костюму, так і зі звичайними джинсами. Для конкретної речі можна вибрати і екстравагантну модель, що виділяється і подчеркивающую ваш стиль. Наприклад, ремені в стилі сasual найкраще підходять до джинсів, вони ширші, ніж класичні, з масивною пряжкою.
2
Важливо також правильно підібрати розмір. На ремені європейського виробництва вказані цифри від 70 до 120 - це приблизний розмір талії в сантиметрах. На виробах, вироблених в Америці, ви побачите букви S (32-34), M (36-38), L (40-42), XL (44-46). В дужках вказано розмір талії в дюймах - щоб перевести його в сантиметри, помножте на 2,54.
3
У кожному разі постарайтеся приміряти ремінь. Він повинен охоплювати талію з невеликим запасом, не більше 20 см, і застібатися на одне з середніх отворів. В крайньому випадку, можна вкоротити довжину і зробити додаткові отвори - але замовте цю послугу в фірмовому салоні, інакше термін служби ременя зменшиться.
4
Колір ременя грає важливу роль. Не варто підбирати його в колір одягу або штанів, він може бути навіть контрастним. Колір ременя повинен збігатися з кольором взуття та ремінця годин. Добре, якщо ремінь збігатиметься з взуттям не тільки за кольором, але і за фактурою, а пряжка повторюватиме елементи циферблата наручного годинника.
5
Постарайтеся вибирати досить широкий ремінь, оскільки вузькі варіанти виглядають менш солідно. Хороша модель може бути виконана тільки з шкіри, вона прослужить своєму господарю в кілька разів довше. Однак для стилю сasual підійде і ремінь з щільних тканин або якісних кожзаменителей.
6
При виборі ременя уважно огляньте його, обмацайте, потягніть полотно. Виворітний і зовнішній шари шкіри повинні бути добре спресовані і прошиті, причому ідеально рівними швами, без стирчать ниток. Добре, якщо ремінь трохи тягнеться (на 2-3 см), в цьому випадку він буде зручний в носінні.