Як почистити браузер. отримати ключ для касперского.

Браузер - спеціальна програма, що дозволяє здійснювати контакт людей з всесвітньою мережею Internet. В будь-якому з браузерів за замовчуванням зберігається різна інформація про відвідування користувачем різних сайтів, наприклад, тимчасові файли, адреси сторінок, куди заходив користувач, історії переглядів, файли cookies та інше. Таку інформацію необхідно періодично видаляти, щоб вона не забивала комп'ютер різними непотрібними файлами, які тільки лише займають місце на жорсткому диску, не виконуючи ніяких корисних функцій. Так само видалення файлів cookies допоможе приховати історію ваших відвідувань. Після їх видалення ніхто, сівши за ваш комп'ютер, не зможе дізнатися, які саме сайти ви відвідували.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, браузер.
Інструкція
1
Для початку розглянемо браузер Internet Explorer. Зайдіть в нього і натискайте кнопку «Сервіс», розташовану у верхньому правому куті монітора, вибирайте посилання «Властивості оглядача».
2
В «Властивості оглядача» у вкладці «Загальні» знайдіть розділ «Історія перегляду» і натисніть кнопку «Видалити». У вікні, галочками виділіть типи інформації, від якої хочете позбутися, і натисніть кнопку «Видалити». Через деякий час процес видалення файлів буде завершений. Дану процедуру рекомендується періодично повторювати.
3
Розглянемо браузер Opera. Заходьте в браузер, натискайте кнопку «Меню», розташовану у верхньому лівому кутку монітора, знаходите рядок «Настройки» і далі переходите на строчку «Загальні настройки».
4
В відкрилися настройках вибирайте вкладку «Розширені». Під рядком «Пам'ять відвіданих адрес для журналу і автодоповнення» натискаючи кнопку "Очистити", аналогічну операцію виконайте в рядку «Дисковий кеш». Після того, як очищення завершено, натискаємо кнопку «Ok».
5
Розглянемо браузер Mozilla Firefox. Зайдіть в меню «Інструменти», виберіть у ньому пункт "Налаштування". З'явиться вікно. У верхньому меню клацніть на розділ "Конфіденційність". В тексті вікна будуть активні два написи: «Видалити недавню історію» і «видалити окремі куки». Клацніть по тій, дія якої бажаєте виконати. У відповідних вікнах даних діях ви повинні вибрати які саме елементи бажаєте видалити і підтвердити вибір відповідної клавішею.
6
Розглянемо браузер Google Chrome. Знайдіть і клацніть кнопку «Налагодження та управління Google Chrome». У меню, клацніть пункт «Параметри». У новому вікні виберіть вкладку «Розширені». Тепер переходите далі, клацнувши кнопку «Видалити дані веб-перегляду». Потім у вікні вибирайте опцію «Очистити кеш» і вибирайте кнопку «Видалити дані веб-перегляду». Процес запуститься.
7
Розглянемо браузер Safari. Відкрийте меню Safari «Правка», виберіть пункт «Очистити кеш». Підтвердіть вибір, натиснувши кнопку «Очистити»
Зверніть увагу
«Властивості оглядача» можна так само відкрити через Панель управління: Пуск - Панель управління - Властивості оглядача.