Як відкрити магазин перук і матеріалів для нарощування волосся.

Відкриття власного магазину може стати вигідною справою. Але перш за все варто задуматися про те, який асортимент товару ви запропонуєте споживачеві. Наприклад, можна торгувати перуками і матеріалами для нарощування волосся.
Інструкція
1
Ви подумали і вирішили відкрити торговий зал. Але щоб процес оформлення та паперової тяганини пройшов швидко, варто знати деякі нюанси. Для початку зареєструйте свою фірму, звернувшись до податкової інспекції за місцем проживання. Цей процес досить складний, він має безліч підводних каменів. Краще залучіть до цієї справи юриста, який розбирається в цьому питанні.
2
Другим етапом до вашої мрії буде складання бізнес-плану. Перш ніж сісти за його написання, все ретельно продумайте. Адже мудро складений план - запорука успіху вашого підприємства.
3
Визначтеся з місцем розташування вашого майбутнього магазину. Вибирайте місце в людних місцях, де досить велика прохідність. Але зверніть увагу, що оренда там стоїть на порядок дорожче. Також подумайте, який контингент проживає в цьому районі, оцініть конкурентів, якщо такі є.
4
Шукайте постачальників товару. Звичайно, краще працювати безпосередньо з виробником або офіційним представником. В цьому випадку витрати будуть мінімальними. Також можна закуповувати перуки і матеріали для нарощування волосся невеликими партіями у оптових продавців. У кожному разі візьміть у постачальника всі необхідні сертифікати та інші документи.
5
Оформіть торговий зал, придбайте необхідне обладнання, манекени та інше. Якщо ваш магазин має невелику площу, зорово зробіть його більше за рахунок дзеркал. До вітринам проведіть підсвічування.
6
Наберіть співробітників, проведіть навчання. Щоб вони могли грамотно запропонувати товар, розповісти про асортимент. Адже покупець, якому подобається обслуговування і професіоналізм, повернеться знову, крім того, порадить вас друзям знайомим.
7
Перед відкриттям проведіть рекламну акцію, в її ході розкажіть про себе. Розробіть систему знижок, даруєте подарунки. Загалом, робіть все, щоб привернути увагу до вашого дітища.