Як навчити папугу сідати на руку. Як мити клітку від папуг.

Якщо перед власником папугу стоїть завдання, як привчити його до рук, то зробити це не складе труднощів. Папуги - птахи товариські, їм нудно сидіти на самоті в клітці, і, рано чи пізно, навіть самий впертий або полохливий папуга піде на контакт.
Інструкція
1
Квапити події не треба, дресирування папугу починається з звикання до суспільства людини. Клітку розташовують на висоті росту. Треба частіше підходити до птаха поспілкуватися або погодувати. Робіть це обережно, без різких рухів, називаючи ласкаво кличку улюбленця.
2
Коли папуга навчиться безбоязно поїдати корм в безпосередній близькості від власника можна спробувати запропонувати йому взяти їжу з руки через грати клітки. Спочатку птах відмовлятиметься, тому добре підманювати її улюбленим ласощами. Одночасно потрібно називати птицю по імені.
3
Якщо дотримуватися терпіння, то через кілька днів, в залежності від характеру папугу , він почне їсти з руки. Тепер можна спробувати годувати папугу в клітці. Перший час він вперто відмовлятиметься, але долоню з кормом прибирати з клітки не треба, через кілька хвилин папуга наважиться поїсти з руки. Природно, птиця повинна бути перед цим голодна.
4
Поступово папуга так звикне, що без страху буде забиратися на долоню з кормом і є з неї. Щоб привчити папугу сідати на палець, потрібно піднести руку до жердочці, на якій сидить птах. Вона вже звикла до руки і сама перебереться на палець. Якщо це не відбулося, то потрібно злегка доторкнутися до животика між лапками, після чого папуга охоче сідає на витягнутий палець.
5
Є окремі екземпляри папуг, які відмовляються від корму з руки, тоді їх можна зацікавити чимось дуже для них привабливим. Наприклад, папуги дуже люблять дивитися в дзеркало. Відводячи його в сторону, можна заманити птицю на руку власника. Варто папузі один раз перейти цей психологічний бар'єр, і він буде завжди охоче йти до господаря.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hpy4l-YVTPQ