Як прискорити ріст нігтів за допомогою вітамінів.

Нігті, як і волосся, потребують регулярної якісної турботи. Тоді вони «віддячать» стабільним зростанням, міцністю, красивим і здоровим кольором, відсутністю задирок, розшарувань і поломов. Прискорити зростання і підживити нігтьові пластини можна і за допомогою вітамінів.
Вам знадобиться
  • - полівітамінні комплекси;
  • - продукти харчування;
  • - маски для нігтів домашнього приготування;
  • - рослинна олія.
Інструкція
1
Найчастіше повільне зростання нігтів пояснюється нестачею вітамінів. Перша ознака - ламкість, еластичність, м'якість нігтів. Безумовно, для вирішення проблеми надійніше всього звернутися за консультацією до лікаря, він пропише відповідний полівітамінний комплекс і призначить лікування.
2
Так чи інакше, слід ретельно стежити за станом своїх нігтьових нігтів. Якщо ви помітите будь-які з ознак авітамінозу - розшарування, ламкість, жовті смужки, плями, шорсткість, бугристость і т.д., зверніться до лікаря і обзаведіться лікарським комплексом для харчування й зміцнення нігтів на основі вітамінів. Витончення і повільне зростання - всі ці ознаки вказують на те, що організм відчуває потребу у вітамінах С, D, Е, А.
3
Вітамін А можна в надлишку отримувати, регулярно вживаючи печінку яловичини, курки, рибу, риб'ячий жир, вершкове масло. Прискорить зростання нігтів споживання продуктів, багатих вітаміном D: риб'ячий жир, оселедець, лосось, тунець, молоко, вершкове масло. Не забувайте і про вітамін С, постачальниками якого є ківі, цитрусові, капуста, шипшина.
4
Кальцій сприяє зміцненню нігтів, а тому молочні продукти завжди повинні бути присутніми на вашому столі. Йод і сірка також можуть сприяти поставленій задачі.
5
І, звичайно, вітамін Е, постачальниками якого є рослинне масло і насіння горіхів, злакові та бобові. Але, крім прийому вітамінів у всередину в натуральному або синтетичному вигляді, деякі з них можна використовувати і зовнішньо. Наприклад, вітамін Е (в рідкому вигляді) і йод можна просто втирати в нігтьові пластини по кілька разів на день. Якщо немає часу чекати результат, зростання нігтів можна прискорити, втираючи в їх основу 2-3 рази на день масло зародків пшениці. Воно продається в аптеці.
6
Росту нігтів сприяють регулярні вітамінні ванночки на основі оливкового, реп'яхової і будь-якого іншого рослинного масла. Змішайте сік одного лимона, дві-три ложки морської солі і столову ложку підігрітого масла. Опустіть пальці в ванночку на кілька хвилин. Змийте маску звичайною водою.