Як оформити торгову вітрину.

На популярність магазину впливає не тільки якість і вартість товару. Красиво оформлена вітрина дозволить вам показати свої найкращі зразки у вигідному світлі і приверне до вас нових покупців.
Інструкція
1
Кольорове рішення здатне як залучити клієнтів, так і відлякати їх. Червоний - колір пристрасті, він надає людині рішучості, в тому числі і для здійснення покупки, проте в надмірній кількості може викликати роздратування. Жовтий наділяє об'єкт реклами «інтелектом», його варто використовувати при продажу гаджетів і побутової техніки. Вплив синього кольору аналогічно червоному, однак він не дратує. Фіолетовий колір підкреслить незвичність і креативність вашої продукції, а білий повідомить покупцеві, що ви чесні і відкриті.
2
Уникайте складних дизайнерських підставок вигадливих форм при оформленні торгових вітрин. Чим простіше буде дизайн, тим більше він сподобається клієнтові. Фантастичні витончені форми з безліччю деталей можуть підсвідомо відштовхнути покупця. Крім того, ймовірно, вони привернуть уваги більше, ніж виставлений товар.
3
Чим яскравіше висвітлена вітрина, тим більше людей вона приверне. На цьому не варто економити. Також за допомогою світла можна розбити вітрину на зони, зробивши більш яскравою частина з товарами, які користуються найбільшим попитом.
4
Торговий вітрина не повинна бути перевантажена. Покупцеві просто набридне вишукувати необхідну продукцію, і він піде в інший відділ. У той же час, вона не повинна створювати враження напівпорожній. Бажано, щоб на кожному товарі висів цінник: клієнтам не доведеться розшукувати продавця, щоб запитати вартість тієї чи іншої речі.
5
Зробіть у вітрині експозицію за участю товару. Шкільне приладдя можна представити у тому вигляді, як вони будуть виглядати у школяра: олівці лежать в пеналі, альбом для малювання визирає з новенького рюкзака.
6
Використовуйте в якості фону фотопанелі, на яких покупець зможе побачити виріб у використанні. Так при мінімальній концентрації уваги клієнт зможе отримати повну інформацію про пропонованої продукції.