Коли святкують перлову весілля.

Традиція святкувати річницю одруження, яка асоціюється з тим чи іншим металом або коштовним каменем, бере свої витоки ще з слов'янського фольклору. Одну з таких річниць, перлову, святкують через 30 років після вступу в шлюб.
Інструкція
1
Символ тридцятої річниці одруження - перли, твердий мінерал. Його твердість символізує фортецю сімейних уз, що не зруйнувалися після довгих років шлюбу. В цей день подружжю прийнято дарувати один одному прикраси, зроблені з якісного натурального перлів білого кольору. У Древній Русі було прийнято дарувати вироби з круглого перлів, який символізував радість і щастя. А ось половинчастий або розколотий мінерал - символ печалі і ударів долі, тому не варто підносити його в подарунок.
2
Певної традиції святкування перловою весілля зараз не існує. Але зовсім не зайвим буде відвідати в цей день храм і поставити пару свічок. В давнину існував ритуал, який необхідно було виконувати в день перловою весілля, щоб шлюб залишався настільки ж міцним - потрібно було синхронно кинути у водойму дві невеликі монетки. Потім потрібно було перед дзеркалом заприсягтися перед чоловіком в любові.
3
Організація свята в день перловою весілля тільки вітається, особливо якщо святкування відбуватиметься в тому ж самому місці, що й 30 років тому. Для відтворення атмосфери свята побувайте в особливих для вашої історії кохання місцях, згадайте приємні моменти минулого.
4
На святкуванні річниці обов'язково мають бути присутні всі члени родини, це священна традиція, що бере свій початок з Риму, де дорогоцінні перли вважався знаком не тільки міцної любові, але і родючості. Право привітати «молодят» має насамперед надаватися дітям, онукам і правнукам, які є гідним продовженням міцної сім'ї.
5
На столі обов'язково повинні бути присутніми страви з риби, оскільки саме риба здавна є символом довгого й успішного життя. В цей день у жодному разі не можна дарувати «молодятам» гострі і побутові предмети на зразок постільної білизни, вважається, що вони можуть розсварити чоловіка і дружину. Також не варто підносити ювілярам вироби з кришталю, краще придбати перлове виріб, що відповідає назві весілля.