Як перемістити файли з диска на диск. Як перемістити з диска с в диск d.

Часто буває, що потрібно перемістити файли з одного розділу диска на інший, наприклад, якщо ви збираєтеся перевстановити систему, або просто в даному розділі жорсткого диска закінчилося вільне місце. Можна скористатися простим способом, щоб перемістити файли з одного диска на інший за допомогою звичайного Провідника і за допомогою програми Total Commander.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, спеціальна програма.
Інструкція
1
Переміщення файлу з диска на диск за допомогою програми Провідник. Відкрийте розділ «Мій комп'ютер» і перевірте кількість вільного простору на своїх диска х. Для цього виділіть диск і подивіться на меню зліва.
2
Визначтеся з диском і місцем на ньому, куди хочете перемістити файл і відкрийте його в новому вікні.
3
Виділіть ті файли , які ви хочете перенести на інший диск. Якщо це декілька файлів в різних місцях папки, використовуйте клавішу Ctrl. Зачепите виділені файли правою кнопкою миші і перетягніть у вікно іншого диска . При відпуску клавіші з'явиться меню. В ньому виберіть «Перемістити».
4
Файли почнуть переміщатися на диск.
5
Переміщення файлів за допомогою файлового менеджера Total Commander. Запустіть програму і відкрийте в двох вікнах програми розділ на який і з якого ви хочете перемістити файл.
6
Виділіть переміщуваний файл. Якщо їх кілька, використовуйте клавішу Ctrl. Виділювані файли будуть загорятися рожевим кольором. Для відміни виділення файлу використовуйте праву кнопку миші. Натисніть клавішу F6.
7
Поставте галочку навпроти «Скопіювати права доступу NTFS» та натисніть ОК. Розпочнеться переміщення.
Зверніть увагу
Перемістити файли в Провіднику можна також «вирізаючи» їх. Для цього натисніть на виділений файл правою кнопкою миші і виберіть рядок «Вирізати». Потім на порожньому місці вікна диска, на який ви хочете перемістити цей файл, клацніть правою кнопкою і в меню натисніть «Вставити».