Як використовувати морські черепашки в декорі.

Морські мушлі - прекрасний матеріал для дизайну, з їх допомогою можна створити оригінальні і цікаві речі. Ракушки додадуть морської колорит, нагадають про спекотне літо, створять відпускний настрій.
Вам знадобиться
  • - мушлі;
  • - клей-пістолет або "холодне зварювання";
  • - дриль або голка;
  • - акрилові фарби або лак;
  • - доповнюючі елементи.
Інструкція
1
Приготуйте інструменти для роботи з черепашками. Вам знадобляться прозорий клей-пістолет, клей типу "холодне зварювання". Щоб зробити отвір в мушлі, скористайтеся дуже тонким свердлом або голкою - просто акуратно крутите її в наміченому місці. Можна також терти черепашку про наждачний папір або напилок, при цьому вона буде поступово стиратися. Для забарвлення черепашок використовуйте акрилові фарби або лак.
2
Намагайтеся правильно поєднувати черепашки з іншими предметами інтер'єру. Оскільки форма черепашок досить оригінальна, вони будуть добре поєднуватися з гладкими предметами, наприклад, скляними, дзеркальними або порцеляновими.
3
Крім черепашок в виробах бажано використовувати інші природні об'єкти - камені, квіти, дерев'яні елементи, намистини під перли, висушені морські зірки і т.д. Крім того, для створення необхідної тематики знайдіть невеликі елементи: корабельні сувеніри та скляні намистини для морського стилю, шкатулки і старі фотографії для вантажного, штучні квіти і елегантні рамки для романтичного.
4
Ракушки добре поєднуються зі світлом і склом, тому постарайтеся розмістити їх поруч із лампою чи свічкою. Свічники можна зробити з коктейльних склянок - просто насипте в них черепашки і поставте всередину свічки. Або оклейте свічник черепашками і іншими елементами зовні.
5
Крупную черепашку можна використовувати як вази для квітів або підсвічника. Приклейте її до основи так, щоб вона стояла стійко, поставте всередину квіти або свічку. Спробуйте зробити красиву композицію у вигляді дерева з гілок або коралів - просто приклейте на них черепашки в довільному порядку.
6
В світлому інтер'єрі прекрасно виглядають дзеркала або рамки для фотографій, обрамлені черепашками. При цьому необхідно використовувати додаткові елементи - кольорові скляні намистини, корабельні мотиви (прядив'яні мотузки, штурвали, якоря), зображення риб або морських тварин або будь-які інші декоративні предмети. Не варто наклеювати ракушки поспіль, однією купою - намагайтеся імітувати природне розташування, поєднуючи елементи за розміром і кольором.