Як вибрати кемпінгову намет.

Відпочинок на природі, далеко від цивілізації манить багатьох городян. Однак для походів з ночівлею варто подбати про придбання кемпінгового намету. При виборі намету необхідно врахувати багато нюансів.
Інструкція
1
Якщо ви любите активний відпочинок і зупиняєтеся в поході лише для ночівлі, вибирайте намет з найпростішої конструкцією і легкою вагою. Для довгого відпочинку на одному місці необхідна простора кемпінговий намет, розділена на кілька секцій і оснащена тамбуром.
2
Зверніть увагу на водонепроникність тканини. Якщо в паспорті намети навпроти даного показника вказана цифра 2000 мм, така тканина буде промокати при сильній зливі. Краще вибрати тканину на 3000 мм, вона більш зносостійка і міцна, менш промокає, але зате більш важка. Для більшого захисту тканина може бути покрита шаром силікону або поліуретану.
3
Купуйте намет з вікнами, оснащеними москітною сіткою. Ця маленька деталь значно урізноманітнить ваше відпочинок на природі. Найчастіше виходить з ладу фурнітура, тому на неї необхідно звернути особливу увагу. Перевірте всі блискавки і липучки, всі з'єднання повинні бути прострочені подвійним швом і, в ідеалі, заховані під водонепроникною стрічкою.
4
Придивіться до дну намети. Добре, якщо воно армовано додаткової сіткою і схоже на плетену корзину. Дно не повинне пропускати воду ні за яких умов. Наявність в наметі додаткових поличок, кишеньок, розділових стінок робить побут зручніше, але значно ускладнює загальну вагу.
5
Навіть якщо виробник заявляє про можливість розміщення 3 (припустимо) людина, дивіться особисто на реальний розмір приміщення. Цілком можливо, що в ньому насилу помістяться двоє, або, навпаки, буде просторо навіть вчотирьох. Ширина одного спального місця 65-75 см, тому проведіть розрахунок самостійно.
6
Обов'язково зберіть намет прямо в магазині, разом з продавцем. Інакше може виявитися, що конструкція має такі недоліки, що зібрати її зможе тільки фізично дуже сильний і спритний чоловік. До намету обов'язково повинен додаватися паспорт, сертифікат і інструкція із застосування.