Як відключити брандмауер.

Для користувачів інтернету існують спеціальні програми, які забезпечують безпеку комп'ютера. Вони перевіряють дані, що надходять з інтернету. Потім або блокують їх, або пропускають, тим самим відсіваючи шкідливі програми, віруси, блокуючи спроби злому комп'ютера. Таких програм багато. В операційній системі Windows існує своя схожа програма. Називається вона брандмауер . Іноді користувачеві необхідно відключати цю програму.
Інструкція
1
Перед тим, як відключити брандмауер потрібно пам'ятати, що комп'ютер без даної програми стає уразливим. Тому перед початком процедури необхідно відключитися від інтернету і інших локальних мереж.
2
Отже, комп'ютер відключений від мереж. Відкриваєте меню "Пуск". Виберіть пункт «Виконати». У вікні потрібно ввести «Firewall.cpl». Натисніть «ОК». З'являється вікно «Брандмауер Windows», де потрібно вибрати пункт «Вимкнути (не рекомендується)». Натискаєте «ОК». Тепер вам необхідно відключити службу "Брандмауер Windows».
3
Зайдіть в меню «Пуск». Виберіть пункт «Панель управління». У вікні виберіть «Адміністрування». Тут відкриваєте пункт «Служби».
4
У вікні знаходите службу "Брандмауер Windows". Клікніть по цій написи правою кнопкою миші.
5
Зайдіть в властивості і натисніть "Стоп". Потім виберіть тип запуску "Відключено". Брандмауер вимкнений.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BOe9HZDYgHQ
Зверніть увагу
Інтернет під час вимикання брандмауера повинен бути відключений.
Корисна порада
Даний спосіб дозволяє відключити брандмауер в Windows XP. В інших версіях операційної системи Windows потрібно буде вживати трохи інші кроки. Але алгоритм залишається один. Спочатку відключається брандмауер через вікно «Брандмауер Windows», потім зупиняється служба «Брандмауер Windows».
Брандмауер є найважливішим компонентом забезпечення безпеки системи, що має доступ до різноманітних комп'ютерних мережах, і особливо - мережі Інтернет. Адже саме на брандмауер покладена найважливіша функція як запобіжного заходу будь-якої несанкціонованої мережевої активності ззовні, так і запобігання небажаних спроб програм зв'язатися з мережевими ресурсами. Тому природно, що компанія Microsoft включила брандмауер власної розробки в комплект поставки останніх версій операційних систем сімейства Windows.

Однак ряд користувачів вважають за краще використовувати брандмауери інших виробників, переважно Agnitum Outpost Firewall Pro. Так як використання двох брандмауерів одночасно не має сенсу, в цьому разі логічно відключити брандмауер Windows. Крім того, краще відключати брандмауер на тих комп'ютерах, які не мають виходу в Інтернет або взагалі в будь-які комп'ютерні мережі, адже в цьому випадку виконувати свої функції він все одно не зможе, а системні ресурси на його роботу будуть расходоваться.Чтоби відключити брандмауер Windows виконайте наступну послідовність операцій:

  1. Відкрийте Панель управління. Це можна зробити через меню Пуск або значок на робочому столі, якщо значок Панелі управління відображається на робочому столі.
  2. Виберіть елемент «Брандмауер Windows» і відкрийте його. З'явиться вікно настройки параметрів брандмауера Windows.
  3. Натисніть посилання зліва «Включення або вимкнення брандмауера Windows». З'явиться вікно настройки параметрів брандмауера.
  4. Встановіть позначку на елемент "Відключити брандмауер Windows»

Брандмауер Windows відключений, фільтрація інтернет-трафіку і захист системи з його допомогою не здійснюються. За відсутності активних мережевих з'єднань це не грає ролі і не знижує ступінь захисту та безпеки системи. Однак перед з'єднанням з локальною мережею, а особливо - з мережею Інтернет, рекомендується обов'язково включити вбудований брандмауер Windows, або встановити програмне забезпечення аналогічної функціональності інших виробників. В іншому випадку атака з боку хакерів або шкідливого програмного забезпечення може послідувати протягом лічених секунд після підключення до мережі.