Як перефарбувати руде волосся. Яким кольором зафарбувати рудий.

Жінки люблять експериментувати зі своєю зовнішністю. Найчастіше зміни стосуються кольору волосся. Завдяки засобам сучасної косметології можна за короткий час перетворитися з блондинки в брюнетку, або руду. А ось, наприклад, повернути свій колір волосся, зафарбувати рудий відтінок не так вже просто. Але не варто впадати у відчай, якщо ваші експерименти не дали належного результату.
Інструкція
1
Є один вірний спосіб повернути волоссю колишньої відтінок. Придбайте в професійному магазині змивку для волосся. Вам знадобиться смивка для волосся з ефектом посвітління, так як рудий колір має особливий пігмент, який сильно проникає в структуру волосся. А ця смивка освітлить ваші волосся на чотири тони за один раз.
2
Нанесіть змивку для волосся на сухі волосся . Потримайте 15-20 хвилин і змийте теплою водою. Після цього висушіть волосся феном і оцініть результат.
3
Змивка не завжди надає волоссю природний відтінок, волосся можуть виглядати блякло. Залежно від результату рекомендується після процедури затонировать волосся фарбою. Це слід зробити ще тому, що під час витягування фарбувального пігменту, процес змивки розкриває лусочки волосся.
Корисна порада
Сучасний склад змивки максимально захищає волосся. Але завжди слід пам'ятати, що будь-яке хімічний вплив завдає шкоди структурі волосся. В наслідок, волосся може стати млявими, втрачати блиск і лоск. Після проведення процедур, волосся обов'язково потрібно полікувати. На сьогоднішній день існує безліч засобів, які відновлюють структуру волосся. Це бальзами, маски, і шампуні, багаті поживними речовинами. Але якщо ви втомилися від постійних експериментів, то найкращий спосіб повернути волоссю природний відтінок відвідати салон краси, в якому професіонали своєї справи допоможуть у вашій проблемі.