Як вибрати нічний крем для обличчя.

Ви купуєте в магазині баночку розрекламованого нічного крему. Але після його використання помічаєте, що засіб не працює. Вся справа в тому, що ви зробили неправильний вибір.
Інструкція
1
Неправильно підібраний вами нічний крем може спровокувати появу вугрової висипки, запалення і подразнення. Купуючи засіб, відштовхуйтеся від типу вашої шкіри.
2
Якщо ви маєте суху шкіру, вам потрібно придбати той нічний крем, у складі якого присутні рослинні жири (масло жожоба, мигдалю і т.д.). Вся справа в тому, що ці складові утворюють на шкірі захисну плівку, яка до того ж утримує вологу. Людям, які мають шкіру схильну до жирності, слід зупинити свій вибір на косметичних засобах з саліцилової кислотою і цинком. Ці речовини мають протизапальну дію. Ну, а володарям чутливої шкіри, потрібно акцентувати увагу на нічному кремі, виготовленому на основі рослинних компонентів (лакріца, ромашка та ін.). Якщо у вас нормальна шкіра, придбайте нічний крем, у складі якого присутні екстракти водоростей, мінеральних масел.
3
Уважно читайте інструкцію. У складі не повинні бути присутніми аромати, синтетичні компоненти. Рівень речовин хімічного походження повинен бути мінімальним. На жаль, різні емульгатори та консерванти - це технічна необхідність виробників, адже за рахунок цих речовин засіб може зберігатися досить тривалий час.
4
Зверніть увагу на порядок перерахування інгредієнтів у складі крему. Вони перераховані в порядку убування, тобто чим менше кількості компонента, тим далі воно коштує в переліку. Припустимо, якщо в списку на першому місці присутні хімічні речовини, а в кінці стоять натуральні, то ботанічних речовин в засобі мізерно мало.
5
Нічний крем може бути як в тюбику, так і в баночці. Використання кошти в тюбику вважається більш гігієнічним, адже ви видавлюєте тільки разову порцію, залишки кошти захищені від бактерій. Віддайте перевагу тому нічному крему, у складі якого присутні вітаміни, амінокислоти і пептиди.