Як відзначити перший день народження.

Перший день народження малюка є незабутнім і хвилюючим моментом для будь-яких батьків. Така подія є відмінним приводом зібрати друзів і членів родини разом, щоб відсвяткувати завершення першого року життя дитини. Скористайтеся простими і не хитрими радами, які допоможуть вам у підготовці свята для вашого малюка.
Вам знадобиться
  • Святкові прикраси, список бажаних подарунків, розваги для дітей і святкове меню.
Інструкція
1
Чи не ускладнюйте собі завдання. Деякі матері доходять до божевілля, щоб влаштувати найкраще святкування першого дня народження для свого малюка. Спробуйте згадати, коли вам був один рік і батьки святкували ваш день народження. Швидше за все, як і мільйони інших людей, не пригадаєте такої події. Значить і ваша дитина не запам'ятає цього свята. Зробіть вечірку простіше, і ви отримаєте максимальну користь від кількості вільного часу, який можна провести з друзями, іменинником і сім'єю.
2
Прикрасьте будинок. Святковий настрій надають повітряні кулі, прикріпіть їх до меблів та стін, розкидайте по підлозі. Придбайте святкові розтяжки і яскраві плакати, а дітям - ковпаки. Виготовте стінгазету «Мої досягнення» або «Мій перший рік життя».
3
Придумайте нетривалі заняття для малюків. Напевно ваша дитина буде не єдиним малюком на вечірці, і багато батьків намагатимуться втихомирити свого дитя. Для того щоб більше часу провести в спокої, знадобляться ваші заняття. Це можуть бути: ліплення з пластичних матеріалів або малювання, перегляд дитячих книг або танці.
4
Складіть список. Всі діти відрізняються один від одного, досить складно вибрати для них відповідний подарунок. Допоможіть порадами своїм гостям, що саме необхідно вашому малюкові. Це допоможе вам скоротити кількість непотрібних подарунків.
5
Розважайте дітей. Запропонуйте їм відповідні їхньому віку гри. Облаштуйте малюкам куточок для ігор. Слід забезпечити всіх м'ячиками, листами для малювання та олівцями. Мильні бульбашки приведуть в захват кожну дитину. Подбайте про музику, нехай це будуть пісеньки з мультфільмів. Не забудьте обдарувати кожного малюка невеликими подарунками-сюрпризами.
6
Продумайте меню. В першу чергу подбайте про дітей. Купіть: соки і фрукти, йогурти та сирки, печива і різні банкові пюре. Як для дорослих, так і для дітей можна приготувати ніжні м'ясні фрикадельки з картопляним пюре, а також овочевий гарнір. Для дорослого столу готуємо холодні закуски, салати та бутерброди. Не забудьте, що навіть звичайним стравам, можна надати святкового вигляду. Викладіть і прикрасьте їх цікавим способом. Торт можна купити в магазині, не забудьте придбати свічку з цифрою один.
7
Використовуйте одноразовий посуд. Зараз в магазинах великий вибір такого посуду з різними малюнками для дітей. Діти її не розіб'ються, а мама економить час на миття посуду після свята.
8
Подбайте про те, щоб відеокамера або фотоапарат були заряджені. Сфотографуйте найцікавіші моменти: красиву кімнату та отримання подарунків, всіх гостей і накритий стіл, задування свічок і щасливих батьків.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2HYNo6vHTo4
Корисна порада
Проведіть кілька простих, але цікавих конкурсів: Конкурс перший - Яку життя вибирає маля? Розкладіть перед дитиною 4 предмета: часник. Ключі від квартири, портмоне і шоколадку. До чого потягнеться дитина, такий і прогноз на майбутнє. Портмоне - багатство, часник - здоров'я, ключі - добробут, шоколад - солодка і цікава жізнь.Конкурс другий - Хто швидше збере пірамідку? Беруть участь 4 дитини, два переможця зустрічаються в фінале.Конкурс третій - Хто далі виплюне пустушку? Всіх учасників побудувати в одну лінію, хто далі виплюне пустушку, тому і приз.