Як зробити модні аксесуари для волосся.

Продуманий образ, як правило, довершують аксесуари. За допомогою гумок, шпильок і гребенів можна надати зачісці стильний і закінчений вигляд. Не обов'язково бігти в магазин для того, щоб придбати весь асортимент прикрас для волосся. Частина з них можна створити своїми руками.
Вам знадобиться
  • - тканина;
  • - стрічки;
  • - квіти з тканини;
  • - нитки;
  • - спиці або гачок;
  • - намистини;
  • - клей.
Інструкція
1
Нудне гумку для волосся можна прикрасити будь-якими підручними матеріалами - декоративними квітами, бантами, складеними зі стрічок, великими стразами і навіть маленькими іграшками. Просто пришийте або приклейте суперклеєм елемент, і у вас вийде милий аксесуар для волосся.
2
Звичайний пластмасовий обруч для волосся можна зробити оригінальним і симпатичним, достатньо лише обклеїти його тканиною. Мода на ці аксесуари регулярно змінюється: то актуальними стають однотонні варіанти, то з візерунками і рослинними принтами. Якщо хочете завжди йти в ногу з часом, для надійності робіть два варіанти. Також можна обв'язати обруч атласною стрічкою або прикрасити квітами з тканини.
3
Пов'язки для волосся - це милий і корисний аксесуар, він не тільки прикрашає зачіску, але ще й зігріває вушка його власниці в холодні дні. Для дівчат, які вміють в'язати, створити пов'язку не складе особливих труднощів. Предпочитающим спиці варто лише пов'язати гумку потрібної ширини, а потім зшити її кінці разом. Для того щоб виріб, виконаний за допомогою гачка, добре тяглося, варто в'язати його, використовуючи стовпчики з накидом, чергуючи їх ряд з рядом стовпчиків без накиду.
4
Зазвичай шпильки використовують для того, щоб закріпити зачіску, однак вони можуть стати і самостійною прикрасою. Розігніть шпильки і нанизайте на них великі намистини, потім надайте аксесуарам колишню форму. За допомогою таких шпильок можна як прикрасити звичайний пучок, так і спорудити складні вечірні зачіски.
5
Звичайний гребінь можна перетворити на вишукану прикрасу для волосся. Для цього вам знадобиться кілька кольорових нешироких стрічок. Обв'яжіть ними гребінець, пропускаючи кінці між зубцями і роблячи невеликі вузлики у їх підстави. Таким аксесуаром можна закріплювати пучки або робити зачіски як у японських гейш.