Як зшити сумку для інструментів.

Під час монтажних та ремонтних робіт дуже важливо мати під рукою всі необхідні інструменти, щоб зробити роботу якісно і своєчасно, не витрачаючи час на пошуки тих чи інших пристосувань. Максимально ефективно вирішити дану проблему допоможе зручна сумка. З нею все необхідне буде на відстані витягнутої руки.
Вам знадобиться
  • - тканина;
  • - жорсткі вставки;
  • - швейна машина;
  • - міцні нитки.
Інструкція
1
Виберіть матеріал для пошиття сумки. Підійдуть шкіра, нейлон або джинсова тканина. Товсту міцну шкіру важко порізати лезом або проткнути вістрям інструментів. Крім того, вона добре тримає форму і зберігає обсяг, довговічна в експлуатації. Сумка з нейлону, на відміну від шкіряних, легше за вагою, менш схильна промокання, легко чиститься. Джинсова тканина теж досить міцна. Вона доступніша, адже для пошиття сумки можна використовувати навіть старі джинси.
2
Існує декілька видів сумок для інструменту: наплічні, поясні і сумки-скатки. У наплечной, яка нагадує собою кофр фоторепортера, є що застібається кришка і ремінь, що йде через плече. Щоб всі предмети, що знаходяться в ній, не звалювалися хаотично, а завжди знаходилися на своїх місцях, необхідно у внутрішньому просторі зробити перегородки і відсіки.
3
Щоб бічні стінки сумки не м'яли і добре тримали форму, продублюйте обрану тканину повстю або зробіть жорсткі вставки і каркас. Для цього чудово підійдуть настільні пластикові термосалфеткі, які не ламаються на вигинах і довго служать.
4
Поясная сумка з безліччю різних за розміром кишень і гнізд має вигляд невеликого планшета. Вона кріпиться на поясному ремені. Пришийте до неї шлевки, і вона буде надійно триматися на будь-якому поясі.
5
Для пошиття сумки-скатки, що згортається в рулон, підійдуть старі джинси. Підвернувши нижню частину прямокутного полотна, пристрочите її по краях. Потім розділіть на необхідну кількість відділів для інструментів і в зазначених місцях прострочите. Прокладіть строчки перпендикулярно по відношенню до згину початкового підкоміра джинсової тканини.
6
Після того як викрутки, гайкові ключі і решті інструментарій буде розміщений по кишеньках, просто згорніть скатку в рулон. Для фіксації сумки в такому стані пришийте до країв тасьму з тієї ж тканини або контактну стрічку.