Як вибрати розсувні ворота для забору.

Сьогодні домовласники для огорожі своїх ділянок все частіше вибирають популярні розсувні ворота. Їх практичність, надійність і відносна дешевизна приваблюють багатьох людей. Але щоб надалі покупка не принесла розчарування, треба врахувати деякі значущі моменти при виборі даної конструкції.
Інструкція
1
Перш за все, вирішите, скільки готові витратити на придбання орних воріт. Адже ціна даного виробу залежить від багатьох факторів: матеріалу, з якого виготовляється каркас (дерево, алюміній, сталь з полімерним покриттям) і стулки (дерево, профнастил, сталевий лист і т.д.), наявність електроприводу та іншого обладнання.
2
Вивчіть пропоновану на ринку продукцію і ціни на неї. Не забудьте поцікавитися термінами виготовлення, умовами доставки та установки воріт. Не зупиняйтеся на одній організації, обійдіть декілька, щоб була можливість порівняти і вибрати оптимальний варіант орних воріт за дизайном, ціною, якістю та т.п.
3
Подумайте над дизайном конструкції. Майте на увазі, що стулки можуть бути цільними, гратчастими, кованими і комбінованими (цілісне полотно, прикрашене різними елементами). При виборі того чи іншого зовнішнього вигляду воріт, пам'ятайте, що він повинен підходити до загального плану забору і території в цілому.
4
Якщо ви хочете розсувні ворота з хвірткою, вирішите, де вона буде розташована: збоку від стулок або по центру. Зважте всі плюси і мінуси кожного місцезнаходження. Так, наприклад, при внутрішній дверцятах, вам постійно доведеться нагинатися і переступати через поріг. Усього цього можна уникнути, помістивши хвіртку поруч зі стулками.
5
Уточнюйте наявність і характеристики електропривода для автоматичних воріт. В основному використовуються три виду приводу: підземний, лінійний, важільної. Розглядаючи той чи інший тип, враховуйте особливості експлуатації, простоту установки, надійність, а також ширину стовпів, вид фіксації стулок, швидкодія механізму відкривання і т.п. Не забудьте про безпеку.
Зверніть увагу
На випадок відсутності електрики автоматичні ворота оснащуються спеціальною системою ручного відкривання. Але можна додатково встановити акумулятор, який при перебоях в харчуванні дозволить відкрити стулки.
Корисна порада
Найчастіше розсувні ворота зі стандартними параметрами (висота 2 м, ширина 4 м) можна придбати в готовому вигляді.