Як перемогти вагу.

Зайвий вага - проблема не тільки жінок, але й чоловіків. Іноді перемогти його практично неможливо. Якщо вага тримається на певній позначці і при будь-яких спробах схуднути не змінює свого значення, то це явна ознака гормонального порушення, в цьому випадку після проведеного обстеження і лікування можна продовжити боротьбу з зайвими кілограмами.
Інструкція
1
Обов'язково снідайте. Якщо в організм надходить невелика кількість нежирної їжі, то обмін речовин поліпшується і поступово починається переробка своїх жирів.
2
Їжте чотири рази на день, але маленькими порціями. Якщо організм вирішить, що ви голодує, то включиться захисна функція, і всі вступники продукти будуть відкладатися в запас, ви ж будете відчувати втому і постійне бажання спати.
3
Пийте сік і їжте фрукти та овочі, в них міститься велика кількість баластних речовин, які покращують травлення. Якщо шлунково-кишковий тракт працює добре, то менше шанс набрати вага навіть при хорошому харчуванні, а якщо ви сидите на дієті, скидання зайвих кілограмів прискорюється.
4
Відмовтеся від вживання білого хліба, солодощів і копчених продуктів. Майонез замініть несолодким йогуртом.
5
Не їжте за чотири години до сну. Все калорії, які організм не встиг переробити, він відкладе в жир.
6
Займайтеся фізичними вправами. Вони стимулюють утворення м'язової маси, яка поглинає жирові відкладення.
7
Зверніться до ендокринолога. Лікар випише вам спеціальні засоби, які сприятимуть зниженню вага а чи зменшенню апетиту. Багато препаратів, які є в вільному доступі, не впливають на масу тіла, але псують шлунок.